29 Haziran 2022, Çarşamba
spot_img

PTT Sigorta acente sayısını 7'ye çıkardı

ptt sigortaPTT Sigorta markasıyla sunulan sigorta acentelik hizmet ağına 3 acente daha eklendi. Böylelikle temmuz itibariyle acentelik hizmeti veren şirket sayısı 7’ye yükseldi.

PTT Genel Müdürlüğü, sigortacılık hizmetlerini “PTT Sigorta” adı altında tek çatı altında 2011 yılında sigorta platformu oluşturarak, üye sigorta şirketlerinin ürünleri müşterilere teminat-fiyat alternatifleriyle sunmaya başladı.

PTT Sigorta markasıyla sunulan sigorta acentelik hizmetiyle, Türkiye çapındaki yaygın hizmet ağıyla tüm müşterilerin sigortacılık hizmetlerinden ucuz, etkin ve hızlı bir şekilde yararlanması hedefleniyor.

Genel Müdürlük tarafından HDI Sigorta AŞ, Ankara Sigorta AŞ ve AIG Sigorta AŞ ile yapılan anlaşmayla 7 Temmuz itibariyle acentelik hizmeti veren şirket sayısı 7’ye yükseldi. Genel Müdürlük, yıl sonu itibariyle PTT Sigorta Platformunda verilecek acentelik hizmeti ile şirket sayısını 15’e çıkarmayı hedefliyor. Farklı şirketlerle imzalanan protokollerle müşterilere marka-fiyat alternatifiyle çeşitli ürünler sunuluyor.

PTT Sigorta müşterileri, HDI Sigorta AŞ, Ankara Anonim Türk Sigorta AŞ, AIG Sigorta AŞ, Ray Sigorta AŞ, Güneş Sigorta AŞ, Türk Nippon Sigorta AŞ ve Axa Sigorta AŞ merkezlerinden zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası, konut sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), eşya sigortası, kanser sigortası, cüzdan sigortası, nazar sigortası ve huzur sigortası hizmetlerinden bir veya bir kaçını seçerek, istedikleri üye sigorta şirketinden veya kendilerine sunulan fiyatlar üzerinden kısa sürede sigortacılık işlemi yaptırabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER