29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

QUICK SİGORTA 5 YAŞINA GİRDİ

12 Mayıs 2017’de ilk kez poliçe düzenleyen Quick Sigorta,bu yıl beşinci yaşını kutluyor. Kurulduğu günden bu yana sektöre getirdiği yeniliklerle birçok ödül alan Quick Sigorta, yeni yaşını da büyük başarılarla karşılıyor.

81 il ve 608 ilçedeki 3535 acente ve brokeri ile Türkiye’nin en yaygın sigorta şirketlerinden biri olan Quick Sigorta, geçtiğimiz yıllarda Q-Port, Agent Değil Acente isimli ödüllü projeleriyle acentelerin dijital dönüşümlerini desteklerken bu yıl mart ayında lansmanını yaptığı “Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ürünüyle de finansaldan sağlığa en geniş ürün gamına sahip sigorta şirketlerinden biri oldu.

Quick Sigorta’nın yüzde 100 iştiraki olarak kuruluş izni alınan Quick Finans ve Qpay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri iştirakleriyle finansal ekosistemini tamamlama çalışmaları yapan şirket, aracıların finansal markete dönüşmeleri için çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Quick Sigorta, 5 yıl gibi kısa bir sürede yüzde 3,11 pazar payı ile ilk on sigorta şirketi içinde olmayı başardı.

Ezber bozan işler yapmayı sürdüreceğiz

Quick Sigorta’nın beşinci yılını büyük başarılarla kutladığı için mutlu olduğunu dile getiren Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Her yıl daha da büyüyerek en iyi hayat dışı sigorta şirketleri arasında yer alıyoruz. İlk poliçemizi 12 Mayıs 2017 yılında kestik. Bugün ise Quick Sigorta’nın beşinci yaşını kutluyoruz. Geriye dönüp baktığımda hem Quick Sigorta çalışanları hem de acentelerimizle birlikte ne kadar büyük işlere imza attığımızı gördüğümde gurur duyuyorum. Bu zamana kadar spordan sanata, çağımızın trendlerinden olan sürdürülebilirlik ve yapay zekaya kadar birçok işe adımızı yazdırdık ve hatırı sayılır bir konuma geldik. Kurulduğumuz günden bugüne kadar dijitalleşme ve sigortacılık alanında ilkleri başardık ve birçok ödül aldık.” diye konuştu.

Yaşar, Quick Sigorta ve Maher Holding ile iştiraklerinin yeni evi olan Quick Tower’ı da geçtiğimiz yılın en büyük başarılarından biri olarak gördüğünü söyleyerek“Quick Sigorta ailesine minnetlerimi sunuyorum. Yeni başarılar için ezber bozan işler yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Samimiyet ve şeffaflıkla çalışıyoruz

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy ise “Quick Sigorta’yı sadece poliçe kesen bir sigorta şirketi olarak görmemeliyiz. Çünkü Quick Sigorta, dijital projeleri, sürdürülebilir iş politikaları, yeni yatırımları ve her branştan ürünleri ile toplam aktif büyüklüğü 50 Milyon TL’den 4 milyar 750 milyon TL’ye ulaşan dev bir şirket. İçinde bulunduğumuz her projede, temasta bulunduğumuz her kurumla samimiyet ve şeffaflık prensibimizle çalışıyor ve bu ilkemizi yaşatmaya devam ediyoruz. Beşinci yaşımızı bu kadar onurlu ve mutlu karşılamamıza sebebiyet veren tüm çalışanlarımıza ve acentelerimize teşekkür etmek isterim” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER