27 Ocak 2021, Çarşamba

Quick Sigorta Mehmet amcaya 2 inek ve 2 buzağı hediye etti

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde bataklığa saplanan ineğinin başından iki gece ayrılmayan Mehmet Emin Atasoy; Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Quick Sigorta tarafından Mehmet amcaya 2 inek ve 2 buzağı hediye edildi.

Yüksekova’ya 17 kilometre uzaklıkta bulunan Dedeler Köyü’nde geçtiğimiz günlerde nehir sazlığında bataklığa saplanan ineğinin başından ayrılmayan 10 çocuk sahibi Mehmet Emin Atasoy ülke gündemine gelmişti. Konuya duyarsız kalmayan Quick Sigorta, Yüksekova acentesi Berat Tekin‘i harekete geçirdi. Tekin, Mehmet amcayla beraber başka bir köye giderek 2 inek ve 2 buzağı aldı.

Mutluluktan kendisini 20 yaşında hissettiğini belirten Mehmet Emin Atasoy, “Bana yardım gönderdiler. Başta valimize, kaymakamımıza, muhtarımıza, askerlerimize, korucularımıza ve köy sakinlerine teşekkür ederim. Beni yalnız bırakmadılar. Gönderen, göndermeyen herkese de teşekkür ederim. Allah, Quick Sigorta sahiplerinden razı olsun. Bana 2 inek ve 2 buzağı getirdiler. Bugün çok mutluyum, sanki 20 yaşındayım. İnşallah bu salgın da devletimizin gücüyle biter kısa zamanda” dedi.

Quick Sigorta Yüksekova Acentesi Berat Tekin de “Birkaç gün önce Mehmet Emin Atasoy’un ineği bataklığa saplandı. Bölge bataklık olduğundan dolayı büyük araçlar giremediği için ineği çıkaramadılar. Köylüler kendi imkânlarıyla çıkardılar. Quick Sigorta’nın talimatıyla, Mehmet Emin Atasoy’a yardımcı olduk. Quick Sigorta, kendisine 2 tane sağımlık inek ve 2 tane buzağı olmak üzere toplam 4 büyük baş hayvan hediye etti. Mehmet amcanın şimdi 5 ineği var. Desteklerinden dolayı Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar’a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER