30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

Rekabet Kurulu, 'Taban Ekspertiz Ücret Tarifesi'ne muafiyet tanımadı

rekabet kuruluRekabet Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Eksperleri İcra Komitesi tarafından hazırlanan “Taban Ekspertiz Ücret Tarifesi”ne muafiyet tanımadı.

Kurul, OMK Oluklu Mukavva ve Kutu Ambalaj Sanayi’nin tüm hisselerinin Industrias Celulosa Aragonesa CIF tarafından devralınması işlemine izin verdi.

Rekabet Kurumu, 26 Şubat 2014 tarihli Kurul kararlarına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Buna göre Rekabet Kurulu, GDZ Enerji Yatırımları ve MARSH Sigorta ve Reasürans Brokerliği arasında imzalanan protokole menfi tespit belgesi verdi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Eksperleri İcra Komitesi tarafından hazırlanan “Taban Ekspertiz Ücret Tarifesi”ne muafiyet tanımayan Kurul, Lilly İlaç Tic. Ltd. Şti. ile Yusufpaşa Ecza Deposu A.Ş. arasında akdedilen “Depo Satış Sözleşmesi” ve “Depo Satış Sözleşmesine İlişkin Tadil Sözleşmesi”ne bireysel muafiyet tanıdı.

Rekabet Kurulu, OMK Oluklu Mukavva ve Kutu Ambalaj Sanayi’nin tüm hisselerinin Industrias Celulosa Aragonesa CIF tarafından devralınması işlemine izin verdi.

Kaynak: Haberler.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER