22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Remed Assistance’ın yeni COO’su Kemal Baykan

Dünyada ve Türkiye’de asistans sektöründe faaliyet gösteren Remed Assistance’ın COO’luk görevine Kemal Baykan atandı.

Asistans sektöründe 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren Remed Assistance, uluslararası deneyimini ve alt yapısını yeni yönetimle daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda yeniden yapılanan şirketin COO’luk görevine sektörün tecrübeli ismi Kemal Baykan atandı.

1982 yılında Kuleli Askeri Lisesi, 1986 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun oldu. 1996 yılına kadar TSK Birlik ve Karargâhlarında çalıştı. Yüzbaşı rütbesinde ordudan ayrıldı.

1996 yılında asistans sektöründe Operasyon Bölümü’nde çalışma hayatına devam etti. Yönetmen, Müdür ve 2010 yılından 2019 yılına kadar Operasyon Direktörlüğü görevini üstlendi.

Sigorta, otomotiv, banka ve diğer şirket müşterilerine verilen Yol-Yardım, Konut Yardım, Seyahat Yardım, İkame Kiralık Araç, Hasar Çağrı Merkezi, Müşteri İletişim Merkezi Hizmetleri, Hasar Yönetim Sistemleri, Warranty ürünleri, iş süreçleri, uygulama ve çözümler geliştirdi.

Çağrı Merkezi Yönetimi ve Operasyon Yönetimi konusunda kazandığı bilgi ve deneyimini yeni katıldığı Remed Assistance ailesinde COO görevi ile sürdürecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER