19 Ağustos 2022, Cuma
spot_img

Remed Etikhat yönetim kadrosunu güçlendiriyor

Remed Assistance kuruluşu olan Remed Etikhat yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Begüm Akçal, Remed Etikhat’tın yeni Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü oldu.

Remed Etikhat, 2009’dan bu yana, perakendeden hızlı tüketime, telekomünikasyondan üretime birçok sektörde; Türkiye’nin en itibarlı markalarına sunduğu kurumsal etik süreç danışmanlığı ve etikhat raporlama hizmetleriyle; iş yerinde dürüst bir iş ahlakının tesis edilmesine katkıda bulunuyor.

İş ortamında tespit edilen uygunsuzlukların kimlik beyanı zorunlu tutulmadan iletilebileceği; tarafsız ve bağımsız bir bildirim hattı hizmeti olan Remed Etikhat; asistans sektöründeki geniş ürün yelpazesi ve insan odaklı yaklaşımıyla; paydaşlarına her zaman katma değer sağlayarak daha verimli ve yenilikçi çözümler üretmek amacıyla çalışan bir Remed Assistance markasıdır.

Begüm Akçal kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğan Begüm Akçal, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünde; yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik bölümünde tamamladı. Kariyerine bankacılık ve finans sektöründe satış ve pazarlama alanında başlayan Akçal; Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası; HSBC ve ING Bankası gibi önde gelen finans kuruluşlarında yönetici olarak görev aldı. Finans kariyeri boyunca kurumsal satış-pazarlama, ürün geliştirme, satış sonrası hizmetler ve müşteri ilişkileri alanlarında çalıştı.

Akçal, Mart 2021 itibarıyla Remed Etikhat Müdürü olarak markanın satış, pazarlama ve operasyonundan sorumlu olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER