16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

Resmi Gazete, Sigorta Medya’nın dergileriyle aynı rafta

Sigorta Medya’nın aylık dergileri olan Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye’nin yer aldığı Dergilik, kâğıt baskıyı sonlandıran Resmî Gazete’yi bünyesine kattı. Türkiye ve dünyada en çok takip edilen yayınları tek bir platformda buluşturan Dergilik, 1700’den fazla yerli-yabancı ve yerel dergi ve gazeteyi okuyucuların cebine taşıyor.

Resmi Gazete, Sigorta Medya dergileriyle aynı rafta

Türkiye’de dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, Türkiye Cumhuriyeti yayın organı Resmî Gazete’yi de raflarına taşıdı. Dergilik okurları kâğıt baskıyı sonlandıran Resmî Gazete’ye telefon ve tabletlerinden dilekleri zaman kolayca ulaşabilecek. Türkiye, çıkarılan yasa, genelge ve yönetmelikleri Dergilik’ten takip edecek. Sigorta Medya’nın aylık dergileri olan Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye’nin de yer aldığı Dergilik’i 5 milyondan fazla kullanıcı, telefon ve tabletlerine indirmiş durumda.

Tüm operatörlere açık

Türkiye ve dünyada en çok takip edilen yayınları tek bir platformda buluşturan Dergilik 1700’den fazla yerli-yabancı ve yerel dergi ve gazeteyi okuyucuların cebine taşıyor. Tüm operatörlerin abone olabildiği Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik ile 1 milyonu gazete olmak üzere ayda 5 milyon yayın okunuyor. Dergilik, Ağustos’ta 4 milyon 492 bin dergi ve 1 milyon 115 bin gazeteyi okuyucularla buluşturdu. Dergilik okuyucuları yıl başından bu yana toplam 37 milyon 526 bin içeriğe dijital platformdan ulaştı.

Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.

www.facebook.com/dergilikapp

www.twitter.com/dergilik

www.instagram.com/dergilik

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER