25 Ocak 2022, Salı
spot_img

RS Servis’ten sektöre 10 Milyon TL yatırım

Ülke ekonomisine beş yıl içinde 1 milyar TL tasarruf sağlayan RS Servis, 2022 yılında satış sonrası sunacağı yeni çözümler için toplam 10 milyon TL’lik yatırım yaparak garantili oto bakım, ikinci el oto ekspertiz ve boyasız göçük düzeltme hizmetlerini sahada yaygınlaştıracak.  

Geliştirdiği parça onarım teknikleriyle otomotiv ve sigorta sektörüne 12 yıldır tasarruf katkısı sağlayan RS Servis, 2021 yılının ilk 10 ayında 300.000 araca temas ederek önemli bir başarıya imza attı. 2022 yılında satış sonrasında sunacağı yeni çözüm modelleri için toplam 10 milyon TL’lik yatırım yapan marka, garantili oto bakım hizmetleri, ikinci el oto ekspertiz hizmetleri ve boyasız göçük düzeltme hizmetlerini sahada yaygınlaştıracak.

RS Servis CEO’su Ünal Ünaldı

“Satış sonrası alanda markalaşmak istiyoruz”

Türkiye geneli bütün şubelerin katılımıyla gerçekleştirilen 2021 yılı bayii toplantısındayeni döneme ilişkin hedef ve stratejiler üzerine açıklamalarda bulunan TOSEF Başkanı ve RS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Kurumsallaşma kültürünü satış sonrasındaki her alanda yaygınlaştırırken, kalite standartlarını yükselteceğiz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde sadece tasarruf sağlayan değil satış sonrası hizmetlerimizle de global bir marka olmayı hedefliyoruz. Yıl sonuna kadar bütün çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Satış sonrası alanında teknolojiye ve dijitalleşmeye verdiğimiz ağırlığı artık oto ekspertiz pazarıyla da tanıştırıyoruz. 2022 yılına vites yükselterek giriş yapacağız.” şeklinde konuştu.

Pandemide yüzde 17’lik büyüme

2009 yılından bu yana oto hasar onarımlarında yüzde 80’in üstünde tasarruf sağlayarak özel oto servisleri arasında lider konuma gelen RS Servis, yılın ilk 10 aylık döneminde 300.000 araca onarım hizmeti sağladı. Pandemi nedeniyle sektörde yaşanan daralmaya karşın yüzde 17 büyüyen şirket, mobil parça onarımında yüzde 57, hasar onarımında yüzde 11, mini onarımda yüzde 33 pazar payına ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.

2009 yılından bu yana oto hasar onarımlarında yüzde 80’den fazla tasarruf sağlayarak özel oto servislerinin lider konumuna oturan RS Servis, yılın ilk 10 aylık döneminde 300.000 araca onarım hizmeti verdi. Pandemi nedeniyle sektörde oluşan daralmaya karşın yüzde 17 büyüyen şirket, mobil parça onarımında yüzde 57, hasar onarımında yüzde 11, mini onarımda yüzde 33 pazar payına ulaşarak tekrar önemli bir başarıya imza atmış oldu. Önümüzdeki yıla dair büyüme planlarının detaylarını, 57 bayiinin katılımıyla gerçekleştirilen bayi toplantısında paylaşan RS Servis, toplam 10 milyon TL’lik yatırımla, ülkenin en büyük özel servis ağı olarak otomotiv sektöründe ciddi bir rol üstlenmeye devam edecek.

Yeni teknolojilerle daha fazla bayi hedefi

Mevcut durumda 57 ilde hizmet veren RS Grup, satış sonrası birçok alanda kalite standartlarını yükseltmeyi ve kurumsallaşma kültürünü her alana yaymayı hedefliyor. Türkiye geneli bütün şubelerin katılımıyla gerçekleştirilen 2021 yılı bayii toplantısındayeni döneme ilişkin hedef ve stratejiler üzerine açıklamalarda bulunan TOSEF Başkanı ve RS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Kurumsallaşma kültürünü satış sonrasındaki her alanda yaygınlaştırırken, kalite standartlarını yükselteceğiz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde sadece tasarruf sağlayan değil satış sonrası hizmetlerimizle de global bir marka olmayı hedefliyoruz. Yıl sonuna kadar bütün çalışmalarımızı tamamlamış olacağız. Satış sonrası alanında teknolojiye ve dijitalleşmeye verdiğimiz ağırlığı artık oto ekspertiz pazarıyla da tanıştırıyoruz. 2022 yılına vites yükselterek giriş yapacağız.” dedi. Oto ekspertiz sektöründe yeni nesil teknolojileri arkasına alarak bayi ağını genişleteceklerini dile getiren Ünaldı, aynı zamanda boyasız göçük düzeltme alanında da yeni teknisyenler yetiştireceklerini söyledi.

RS Servis, büyük çaplı dolu afetlerinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle dünyada yaşanan dolu hasarlarında boyasız göçük düzeltme konusunda da global çapta bilinirliği yüksek bir marka olmayı hedefliyor. Marka tarafından 2022 yılı sonuna kadar boyasız göçük düzeltmede ise 240  bayiliğin verilmesi amaçlanıyor.


RS Servis Genel Müdürlük:

Adres: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No: 59
İlçe: Maltepe
İl: İstanbul
Telefon: 0850 777 40 77
e-mailinfo@rsservis.com.tr  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER