29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

RS Otomotiv Grubu, Sigorta Sektör Ligi ana sponsoru oldu

Sigorta Sektör Ligi 12. sezonu için hazırlanırken, turnuva tarihi ve oteli de belli oldu. Organizasyon komitesinden yapılan açıklamaya göre ligin 12. sezonu, 15-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Asteria Kremlin Palace Otel’de gerçekleşecek.

RS Otomotiv Grubu, ana sponsorluk kapsamında yeni sezona da adını vermiş oldu. 12. Sigorta Sektör Ligi, RS Sigorta Sektör Ligi adıyla anılacak.

RS Sigorta Sektör Ligi kurucusu Muhammet Erdoğan, RS desteği ile daha da güçlendiklerini, etkinlik kapsamında planladıkları birçok yeniliği hayata geçirme fırsatı bulabileceklerini söyledi. RS Otomotiv Grubu’nun, sektörde önemli bir oyuncu olduğunu belirten Erdoğan, bu tip desteklerin sektörü bir araya getirme misyonlarına katkısının büyük olduğunu sözlerine ekledi. Muhammet Erdoğan sözlerine şöyle devam etti:

RS grubu, ligimizin ilk sezonundan itibaren yanımızdaydı. Gerek takım olarak, gerekse sponsorluk anlamında gücünü hep arkamızda hissettik. Bu sezon da ana sponsorumuz olarak destek veriyor. Ünal bey, futbolun birleştirici gücüne inanıyor, bu anlamda paralel düşüncelere sahibiz. O yüzden geçmişten gelen iş birliğimizi gelecek dönemlere taşımaya kararlıyız.

RS Elite Match

Sigorta sektörü paydaşlarımızın üst düzey yöneticilerinin oyuncu olarak katıldığı Elite Match etkinliği de bu sezon RS Otomotiv Grubu sponsorluğunda gerçekleşecek. Yeni sezonda yine farklı ve sürpriz isimler olacak. Bu maç ve lig boyunca yapılacak maçlar Sigorta Ekranı tarafından sektörümüze canlı olarak aktarılacak.

Tüm katılımcıların ve seyircilerin en üst düzeyde eğlenebileceği, güzel bir tarihte sektörü futbol aracılığıyla yine birbirine bağlayacağız. 12. sezon, hepimizin arkadaş olduğunu ve birlikte emin adımlarla ne kadar ilerlediğimizi gösterecek bizlere. Futbol birlik, beraberlik, güzel değerler, farklı kültürler ve işbirliği getirir. Organizasyon yürütme komitemize ek olarak, yeni oluşturduğumuz disiplin ve danışma kurullarımızla birlikte, katılan takımlarımıza ve seyircilerimize unutulmaz bir deneyim yaşatmak üzere, bu güne kadar yapılan en iyi sezon olması için çok çalışıyoruz. Pandemi ertelemelerinin ardından bir an önce sahalara dönmek için gün saydık. Kasım başında gerçekleştirdiğimiz 11. sezonumuz çok büyük ses getirdi ve Mayıs ayında yapacağımız yeni sezon için bizi motive ediyor.

Plaj voleybolu turnuvamız ile  bu yıl kadın sigortacılarımız da etkinliğimize katılıyor!

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı sayın Ünal Ünaldı’nın önerisi ile, bu sezon kadın sigortacılarımız da ligimizde yer alacak. Kadın Sigortacılar Derneği (KASİDER) ile yaptığımız iş birliği kapsamında, kadın sigortacılarımızın oyuncu olarak yer alacağı plaj voleybolu turnuvasını da organizasyonumuza dahil ettik.

Önceki  sezonlarda erkek sigortacılar ile yapmış olduğumuz futbol temelli organizasyonda, bu sezon sektörümüzün yarısını oluşturan kadınlarımıza da yer vermek istedik.

17 Mayıs‘ta parti var

Kadın Sigortacılar Derneği Yönetim Kurulu ile KASİDER‘in 3. kuruluş yıldönümü olan 17 Mayıs‘ta büyük bir parti ile kadın & erkek hep beraber ve bir bütün olarak her iki turnuvamızı da bitiriyor olacağız. Bu anlamda KASİDER Başkanı Sema Tüfekçiler’e değerli işbirliği için teşekkürü borç biliriz.

Yeni sezonda büyük sektörümüzü tekrar ağırlayacağız. Tüm katılımcıların ve SSL hayranlarının sadece etkinliğin kendisinden değil, Antalya’dan da büyük keyif alacağına inanıyoruz.

Bu eşsiz organizasyonda “beraber varız ve birlikte bütünüz“ sloganımıza hep birlikte eşlik etmeye ne dersiniz ?

Sigorta Sektör Ligi‘ne sigortasektorligi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER