30 Kasım 2021, Salı
spot_img

Sağlık ve sigorta sektörü Antalya’da buluşuyor

Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği (SASDER)  8. Ulusal Kongresi’ni ‘Değer Yaratmak’ başlığı ile 4-7 Kasım Tarihleri arasında Antalya’da Gloria Verde Resort Otel’de gerçekleştirecek.

SASDER, 8. Ulusal Kongresi’ne hazırlanıyor. ‘Değer Yaratmak’ başlığı ile 4-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan kongrenin açılış konuşmasını SASDER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yiğit ve Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Simten Malhan yapacak. Sağlık sektörünün ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin değişik oturumlarda bir arada olacağı programda Pegasus CEO’Su Mehmet Nane, Tema konuşmacısı olarak, “İş dünyasında sürdürülebilirlik ve Değer’ konulu bir konuşma yapacak. Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Genel Sekreteri Özgür Obalı, Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, BUPA Acıbadem Sigorta CFO’su Abdullah Yüksel de konuşmacılar arasında olacak…

Programda düzenlenecek oturmaların başlıkları ise şöyle: “Global Riskler, Sağlıkta Yapılması Gereken Değerler, COVID 19’un Sağlık Sistemi Değerine Etkisi, Şehir Hastanelerinin Sağlık Sistemine Kattığı Değer, COVID 19 ile Aşının Kattığı Değer.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER