5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

SEGEM’in 2020 yılı sınav takvimi belli oldu

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) 2020 yılında düzenleyeceği Teknik Personel Yeterlilik sınavlarının tarihleri belli oldu.

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) 2020 yılında düzenleyeceği teknik personel yeterlilik sınavlarının tarihleri açıklandı. Sınavlar Şubat, Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül, Kasım ve Aralık aylarında düzenlenecek.   

Şubat ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 15 Şubat’ta Ankara, Antalya, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Trabzon’da düzenlenecek.

Nisan ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 11 Nisan’da Ankara, Antalya, İstanbul , İzmir, Kayseri, Şanlıurfa ve Trabzon’da düzenlenecek.

Mayıs ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 16 Mayıs’ta Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, Bursa, Giresun ve Kars’ta düzenlenecek.

Haziran’daki broker teknik personel sınavı 20 Haziran’da İstanbul’da düzenlenecek.

Eylül ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 19 Eylül’de Ankara, Ağrı, İstanbul,  İzmir, Konya, Mersin ve Samsun’da düzenlenecek.

Kasım ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 14 Kasım’da Adana, Ankara, Antalya, Aydın, İstanbul, Kocaeli, Trabzon ve Van’da düzenlenecek.

Aralık ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 19 Aralık’ta Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, İzmir, Malatya ve Trabzon’da düzenlenecek.

SEGEM‘im düzenlediği sınavlara katılmak için fotoğraflı bir kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) ve sınav giriş belgesi gerekiyor.

Acente sınavına girecekler, sadece SEGEM’i takip edin!

“Acente Teknik Personel Sınavı’na Hazırlık” adı altına yayınların pazarlandığı ve satıldığı tespit edildiğine dikkat çeken Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) bu konuda kamuoyunu bilgilendirmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER