29 Mayıs 2022, Pazar
spot_img

Şemsiye Dergisi 2021 yılına iddialı girdi

Tüketicinin sigorta dergisi Şemsiye, 2021 yılına iddialı bir sayıyla girdi.

İşletmeleri eksik sigorta konusunda uyaran kapağı, 2020 yılının sektör karnesi, iklim krizinin dünyaya çıkardığı fatura; yıldızı parlayan ve hayatımızı kolaylaştıran teletıp haberleri ile zengin bir içerik sunan Şemsiye dergisini kaçırmayın!

Kur farkını dikkate alın!

Döviz kurlarındaki yükseliş ve buna bağlı olarak değerleri daha da artan makine, teçhizat, hammadde fiyatları 2021 yılında işletmeleri; ‘eksik sigorta’ riski ile karşı karşıya getirdi. Yenilemelerin yapıldığı bu süreçte yetkililer; “Elimizi attığımız her 10 poliçeden 9’unda eksik sigorta var” derken; sigorta şirketleri ise acente ve brokerlere gönderdikleri bilgilendirme mailleriyle sigortalılarını uyarmalarını istiyor. Konu ile ilgili tüm detaylar ve izlenmesi gereken yollar Şemsiye’nin Ocak sayısında.

Zor ve sancılı bir yıl olarak tarihe geçecek olan 2020 yılında yaşanan depremler, yangınlar, uçak kazaları, doğal afetler ve Covid-19 pandemisinin doğurduğu zararlar ve sigorta sektörünün tüm bu yaşananlar karşısındaki özverili çalışmaları da Şemsiye sayfalarında…

Covid-19’la teletıp hizmetlerine talep patladı. Hastaların tek bir tıkla online olarak hekimlere ulaşmasına imkan veren teletıp, sigorta sektörünün gelecek planlarında önemli bir yer almaya başladı. Şirketleri teletıp alanında iddialı hedefler belirledi. Önümüzdeki dönemde bu konuda tüketicileri ne tür yenilikler bekliyor, hepsi Şemsiye’de.

Derginin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER