16 Ekim 2021, Cumartesi
spot_img

Şemsiye Dergisi’nin AĞUSTOS sayısı yayında!

Şemsiye Dergisi, Ağustos ayında da dopdolu içeriği ile yayında. Birbirinden özel haber ve dosya konuları ile sektörün nabzını tutan Şemsiye Dergisi’nin bu ayki kapağında siber sigortalar yer alıyor.

Şemsiye Dergisi, Ağustos ayında da dopdolu içeriği ile yayında. Birbirinden özel haber ve dosya konuları ile sektörün nabzını tutan Şemsiye Dergisi’nin bu ayki kapağında siber sigortalar yer alıyor. ‘Kazanan Hackerler, Kaybeden Siz olmayın’ başlığı ile dikkat çeken haberde siber saldırıların agresifleştiği ve fidye yazılımı saldırılarının şirketlere maliyetinin arttığı belirtiliyor. Haberde saldırılara karşı kalkan görevi gören siber risk sigortalarının ise artık zaruri bir ihtiyaç olduğuna vurgu yapılıyor. Haberle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar Şemsiye Dergisi’nin Ağustos sayısında.

İnsanlık için kırmızı alarm!

Küresel ısınmanın faturası ağırlaşıyor. Yaşanan sel felaketleri, orman yangınları da bunun en önemli kanıtı. Birleşmiş Milletler (BM) “İnsanlık için kırmızı alarm” uyarısı yaptı. Küresel ısınmanın birçok sektöre olan maliyetinin tüm detaylarını Ağustos sayısındaki haberimizde okuyabilirsiniz.

Cep telefonunuzun kaskosu var mı?

Şemsiye Dergisi’nin Ağustos sayısında dikkat çeken haberlerinden birisi de cep telefonu sigortası. Son yıllarda cep telefonlarının en önemli aksesuarımız haline geldiğine yer verilen haberde, beraberinde risklerinde arttığına yer veriliyor. Yaşanabilecek küçük kazalar sonrası bile yüksek maliyetli onarım bedellerinin istendiği cep telefonları için ‘koruma sigortası’ yaptırmak bu noktada çok önemli. Cep Kaskosu olarak tanımlanan cep telefonu sigortaları ile ilgili merak ettiğiniz detaylar Ağustos sayısındaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Emekleriniz küle dönmesin

Son günlerde hayatımızı kâbusa çeviren yangınlardan en az hasarla kurtulmanın yolu yangın sigortası yaptırmaktan geçiyor. Bu noktada yangın sigortası yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini Ağustos sayısında yer alan ‘5 adımda yangın sigortası’ haberimizden okuyabilirsiniz.

DASK ve konut sigortası birlikte yaptırılmalı

Depremde meydan gelen hasarların karşılanmasında birbirini tamamlayan DASK ile konut sigortası arasında benzerliklerin yanı sıra önemli farklılıklar da bulunuyor. DASK, deprem ile zarar gören binaların hasarını belli limitler kapsamında karşılarken, konut sigortasının teminatı depremden yangına, su baskınından hırsızlığa kadar beklenmedik pek çok durumu kapsıyor. İşte DASK ve konut sigortası arasındaki farkları Şemsiye Dergisi’nin Ağustos sayısında Memnun Sigortalı sayfalarında bulabilirsiniz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER