30 Kasım 2021, Salı
spot_img

Şemsiye’nin EKİM SAYISI yayında!

Eğitim sigortası şart!

Şemsiye Dergisi, Ekim ayında da dopdolu içeriği ile yayında. Birbirinden özel haber ve ilginç dosya konuları ile sektörün nabzını tutan Şemsiye Dergisi ’nin bu ayki kapağında ‘Eğitim Sigortası’ var. “Eğitim Sigortası şart!” başlığıyla dikkat çeken bu haberde Pandemi nedeniyle gelecek endişesi alevlenen ebeveynlerin, beklenmedik durumlara karşı çocuklarının öğrenim hayatını güvence altına almak için harekete geçtiğine yer veriliyor. Konuyla ilgili tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlıkta rekabet artacak, tüketici kazanacak

Ekim sayımızda dikkat çeken bir haberimiz ise Pandemi döneminde bireylerin yoğun ilgisi ile önemli bir büyüme performansı yakalayan tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili. TSS, 2022 yılında da adından yine çok söz ettirecek. Bu yıl birbiri ardına yeni şirketlerin ve yeni ürünlerin pazara girdiği branşta rekabet önümüzdeki yıl daha da ‘güçlü’ olacak. Artan rekabet tüketiciye birçok ek faydayı da beraberinde getirecek. Tüm detaylar bu ayki Şemsiye Dergisi’nde.

Sigorta ile ilgili bu bilgileri biliyor musunuz?

Pandemi, küresel ısınma, dijitalleşme derken sigorta artık ‘lüks değil önemli bir ihtiyaç’ haline geldi. Eğitimden, sağlığa, kaskodan, depreme, elektronikten, evcil hayvana, yangından sele, seyahatten, finansa kadar her konuda bir sigorta ürünü bulmak mümkün. Peki, hiç merak ettiniz mi sigorta kelimesi nereden geliyor, tarihteki ilk sigorta poliçesi neydi, ilk kasko ne zaman yapıldı, yangın ve hayat sigortası nasıl doğdu? Sizde sigorta sektörü ile ilgili ilginç bilgileri öğrenmek istiyorsanız haberimize göz atmanız yeterli.

Hasar işlemleri nasıl kolaylaştırılır?

Şemsiye Dergisi’nin ekim sayısında dikkat çeken haberlerden birisi de ‘Hasar işlemleri nasıl kolaylaştırılır?’ Araç ve yaya yoğunluğu gibi faktörlerin yanı sıra çevresel nedenlerden dolayı trafiğe çıkan her aracın bir kaza ile karşı karşıya kalma ihtimali oldukça yüksek. Maddi hasarla sonuçlanan kazaların ardından nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ise sürücülerin yanıt aradığı soruların en başında geliyor. Haberimizde 6 maddede hasar işlemlerini nasıl kolaylaştıracağınızın detaylarını öğrenebilirsiniz.

İkinci el aracınızdaki arızalar canınızı sıkmasın

Ekim sayımızda dikkat çeken bir diğer haberimiz ise ‘İkinci El Garanti Sigortası.’ İkinci el araçlarda meydana gelebilecek sürpriz arızalara karşı 8 yaş ve altındaki ikinci el araçlarınız sigorta güvencesinde. Hem alıcılara hem de satıcılara önemli avantajlar sunan ‘İkinci El Garanti Sigortası’ ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları bu ayki dergimizde yayınlanan haberimizde okuyabilirsiniz.

5 adımda seyahat sigortası

Pandemi nedeniyle bir süre ara verdiğimiz seyahatlerimize, normalleşme ile birlikte yeniden başladık. Kimimiz iş, kimimiz ise tatil amaçlı seyahat programları yapıyor… İşte tam da bu noktada seyahat sağlık sigortası her zamankinden çok daha büyük bir anlam taşır hale geldi. Risklerin arttığı günümüzde seyahat sağlık sigortasının sağladığı güvence oldukça önemli. Seyahate çıkarken hem maddi hem de manevi olarak güç veren seyahat sağlık sigortası hakkında tüm merak ettiklerinizi Ekim sayımızdaki 5 adımda topladık… 

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER