3 Temmuz 2022, Pazar
spot_img

‘ŞEMSİYE’ dergisi okuyucularıyla buluştu

Sigortalı Yaşam, BES ve Otomatik Katılım Dergisi Şemsiye,  şubat ayında da birbirinden ilginç ve bilgilendirici dosya ve haberleriyle dikkat çekiyor.

şemsiye dergisi
SİGORTAMEDYA E-DERGİ PLATFORMU

Türkiye’de sigorta sektörünün en uzun soluklu yayınlarından biri olan Şemsiye, şubat sayısıyla okuyucularının karşısına çıktı. Birbirinden ilginç dosya konuları ve haberleriyle dikkat çeken Şemsiye, sektör dergiciliğinde önemli bir boşluğu dolduruyor.

Şemsiye Dergisi’nin Şubat sayısının kapağında Makine Kırılma Sigortası ile ilgili yapılan bir dosya haberi göze çarpıyor. ‘Sanayicinin kurtarıcısı; Makine Kırılması Sigortası’ başlığı ile verilen dosya haberinde konuyla ilgili her türlü bilgiyi bulmak mümkün.

Dikkat çeken bir diğer dosya haberi ise “CMR Sigortası Neler kazandırıyor?” başlığı ile kapakta yerini alıyor.

Şemsiye’nin bu ay okuyucular tarafından ilgiyle okunacak bir diğer haberi ise sağlık sigortalarıyla ilgili. Haberin başlığı, “Sağlık sigortasına gelen zamlardan korunmanın yolları.”

Derginin artık klasikleşen sayfalarından birisi de Benim Acentem. Bu ayki Benim Acentem’in konuk sigortalısı, “Herkesin bir aile hekimi olduğu gibi sigortacısı da olmalı” dedi.

Şemsiye Dergisi’nin merakla beklenen diğer bir köşesi ise Memnun Sigortalı. Bu sayıda Memnun Sigortalımız, “Lüks aracımın 300 bin liralık zararını kaskom sorunsuz karşıladı” diyerek kasko sigortasının önemine dikkat çekiyor.

SigortaMedya’nın yazılı mecraları Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergilerine, e-dergilik platformu SigortaMedya Dergilik üzerinden bir “tık” ile erişim sağlanıyor. SigortaMedya Dergilik, dergilerin güncel ve geçmiş sayılarını yer ve zaman gözetmeden istediğiniz an ücretsiz okuma fırsatı yaratıyor.

Hayatımız Sigortalı ve Şemsiye dergileri her an sizinle

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER