1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

Şifreler de SBN Sigorta güvencesinde

recep duray (0)Yeni bir ruh ve yeni bir anlayışla sürdürülen çalışmaların, tüm çalışanların gayreti ile 2014 ‘te kesintisiz sürdüğünü ifade eden SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray, “Bugün,  her geçen gün daha iyiye giden, her geçen gün mükemmelliğe bir adım daha yaklaşan bir SBN Sigorta görmenin haklı gururunu yaşıyoruz.  SBN Sigorta üretim portföy yapısını oto dışında yoğunlaştırarak karlılığı ve büyümeyi sağlayan, değişimini en kısa sürede ve sorunsuzca tamamlayan,  sıra dışı bir şirket olmuştur. 2014’te Banka Sigortacılığında ‘’yeni ürünler ‘’ile daha da güçlüyüz” dedi.

2013 yılında üretimin yüzde 62’sini bankasüranstan elde ettiklerinin ifade eden Duray, ‘’bu oran sektörün en yüksek ikinci oranı. Doğru organizasyon yapılarını oluştururken Şekerbank şubelerinin bizden eksiksiz hizmet almasını hedefledik. Üretim kanalları açısından baktığımızda, stratejik ve rekabet açısından güçlü olduğumuz banka kanalını en etkin şekilde kullanarak, ürünlerimizi ve projelerimizi Şekerbank‘a ve müşteri segmentasyonlarına uygun hale getirerek, özel projeler geliştirerek, işbirliğimizi daha da arttırmaya yönelik bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

Son dönemde çok sık kullanılan ve banka ve kredi kartının yanı sıra internet üzerinden yapılan alışverişlerinde kullanılan şifreleri de teminat altına alan “Şifrelerim Güvende Sigortası” ile Şekerbank’ın farklı segmentlerdeki müşterilerine seslenmeyi hedeflediklerini söyleyen Duray; “Bankanızın internet şubesi, diğer finansal kurumlara ait internet hesapları, kredi veya banka kartlarınız ve mobil bankacılık hesaplarına ulaşmak için kullandığımız kişisel şifrelerimizin, teknolojik yöntemler veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması sonrası, bankanın veya finansal kurumun sizi sorumlu tuttuğu, çalınan şifrelerinizin kullanılması sonrası oluşabilecek ekonomik kaybınız belirlenen limitler dahilinde karşılanıyor. Kısacası internetten yaptığınız alışverişlerde artık teminat altında. SBN Sigorta olarak bu ürünümüzü kaza sonucu ölüm veya kaza sonucu sakatlık teminatları (veya Ferdi kaza teminatı) ve ATM hırsızlık teminatları ile daha da güçlendirdik‘’ dedi.

Duray sözlerini “SBN Sigorta olarak, 2012’de başlayan yeni dönemimizin, gelişme etabının 2014’te devam ettiğini söyleyebiliriz. Her müşteri grubuna yönelik olarak geliştirdiğimiz yeni ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılarken, satış kanallarımızın ürün seçeneklerini artırdığımız için onlara da yeni fırsatlar yaratıyoruz. 2014’te genişlemiş ürün yelpazemiz, doğru fiyat yapısı ve doğru kurgulanmış hizmet stratejisi ile SBN Sigorta’nın farkını sektörde tam anlamıyla hissettireceğiz” diye tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER