26 Temmuz 2021, Pazartesi
spot_img

Sigorta acentelerine özel web ve CRM yazılımı

Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile sigorta acentelerini buluşturan eski bisigortaci.com ekibi, bu sefer de karşımıza farklı bir proje ile çıkıyor. Ekip, sigorta acentelerinin dijital mecralarda pazarlama faaliyetlerine başlamaları için poligorta.com’u kurduğunu duyurdu.

Poligorta, dijital mecralardaki en iyi sigorta pazarlama faaliyetini gerçekleştirmeyi ve sigorta acenteleri için potansiyel satış süreçlerini başarılı bir şekilde yönetmesini amaçlıyor.

Corona sebebiyle ilk 3 ay ücretsiz

Poligorta Kurucuları Metin Öngüç ve Serhat Aksakal; “Dijital mecralarda sigorta acentelerinin, diğer şirketler ile rekabet etme olasılıklarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Poligorta ekibi ile çalışan sigorta acentelerine özel dijital yol haritaları belirliyoruz. Minimum maliyetlerle daha çok müşteri kazanmaları için dijital pazarlama faaliyetlerini yönetiyoruz. Bunun yanı sıra; sigorta acentelerinin dijital pazarlama çabalarını iyileştirmek ve otomatikleştirmek için zamandan ve paradan kazanç sağlıyoruz. Koronavirüsten sonra birçok sigorta acentesi dijital mecralara yatırım yapma kararı aldı. Biz de bu süreci fırsata çevirmek istemedik ve dijital mecralara atılmak isteyen sigorta acenteleri ilk 3 ay herhangi bir ücret ödemeden yazılımı kullanmaya başlayabilirler” diyor.

Yazılımın özellikleri

Poligorta yazılımı acentelere sadece web site yazılımı sunmuyor… Sigorta acentelerinin, online ortamda müşteriler ile temas kurduktan sonra tüm müşteri süreçlerini takip etmeleri için; yazılımın içinde basitleştirilmiş CRM yazılımı ve ön muhasebe programı bulunuyor. Ayrıca müşteriler acentenin web sitesi üzerinden kendi poliçelerine ulaşabiliyor.

  • Müşteri takip sistemi
  • Randevu planlama
  • Teknik personele görev atama
  • Komisyon hesaplaması
  • Potansiyel müşteri alarmı
  • Müşteri özelinde bildirim, sms, mail gönderme
  • Vadesi gelen poliçe için hatırlatma sistemi
  • Gelişmiş raporlama ( Şirket, ürün, personel)

Ek olarak isteyen acenteler, personel özlük hakları, bordrolarını saklamak, izin ve performans yönetimi için İK eklentisi de sunuyor.

Sosyal medya ve Google reklamları

Sigorta  acenteleri, poligorta ekibinden yazılım hizmeti aldıktan sonra; Google reklamları için 1000 liralık bütçeye kadar herhangi bir komisyon ödemiyor. Ek olarak poligorta’dan sosyal medya tasarım hizmeti alan acenteler; bu sefer de 1000 liralık bütçeye kadar sosyal medya üzerinden yapılan reklamlardan herhangi bir komisyon ödemiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER