İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Selçuk Dönmez

  Dalga geçmişler yapılan nedir? Ya biz aptalız ya da aptal yerine konuluyoruz…

  Yanıt
 2. 2

  Gökhan Çetinoğlu

  Değerli Meslektaşımız,

  Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Sn. Bülent Aksu başkanlığında, SEDDK Başkanı Sn. Türker Gürsoy ile Hazine ve Maliye Bakanlığı Müsteşar Yrd. Sn. Dr. Ahmet Genç ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hakan Ülken’in katılımıyla 11.06.2020 Perşembe günü (bugün) Mesafeli Sigorta Satışı Yönetmeliğine yönelik bir toplantı gerçekleştirdik.

  Toplantıda, 9 Mayıs tarihli Yönetmeliğe ilişkin görüş ve taleplerimizi yetkililere ilettik. Bakan Yardımcımız Sn. Bülent AKSU’nun talimatıyla, SEDDK ile birlikte Yönetmeliğin düzenlenmesiyle ilgili çalışmalara başladık.

  Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak ile TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun görüşmesi neticesinde planlanan ve son derece verimli geçen toplantıdaki olumlu yaklaşımlarından dolayı Sn. Bülent AKSU ve diğer yetkililere teşekkürlerimizi sunarız.

  Saygılarımızla,

  TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.