‘Sigorta Adası’ ile işler daha pratik

0
18

Ada Yazılım Eğitim ve Destekten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Yıldırım, “Artık acente ve brokerlerimiz Sigorta Adası ile telefonlarından, tabletlerinden kolaylıkla giriş yaparak bilgilerine ulaşabiliyor” diyor.

SİGORTAMEDYA
Pınar Yıldırım
Ada Yazılım Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Yıldırım

Ada Yazılım Eğitim ve Destekten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Yıldırım, Sigorta Adası’nın acente ve brokerlerin işlerini kolaylaştırdığını söyledi. Yıldırım, “25 yıldır 1000 civarında acentenin ve 50 brokerin kullandığı masa üstü programımız ‘Ada Cari’ yolculuğuna ‘Sigorta Adası’ olarak devam ediyor. 25 yıllık deneyimimizin üzerine yazdığımız acente programımızı SQL’e geçirerek internet üzerinden daha hızlı, her an erişilebilir ve kullanımı kolay bir sayfa sunuyoruz” dedi. Acentelerin birçoğunun mesai saati olmadan günün her saatinde çalıştığını belirten Yıldırım, şunları söyledi: “Gece saatlerinde bile bazen anlık olarak datalarından poliçe görüntülemek isteyebiliyorlar. Artık acentelerimiz Sigorta Adası ile telefonlarından, tabletlerinden kolaylıkla giriş yaparak bilgilerine ulaşabiliyor. Sigorta Adası’nda raporları tek bir yerden yönetmeniz mümkün. Tek bir sayfa üzerinden istediğiniz şirketin üretimini alabilir, yenileme listelerinizi çekebilir ya da iptal olan poliçelerinizi süzebilirsiniz. Kolon ayarları sayesinde poliçe üzerinde gördüğünüz her bilgiye göre listelerinizi düzenleyebilirsiniz. Renkli filtreleme seçeneği sayesinde listelerde poliçelerinizi istediğiniz renklerde görüntüleyebilirsiniz.”

Mobilde Sigorta Adası

Yıldırım, “Müşterilerinize hatırlatma yapmak isterseniz gireceğiniz tarih aralığında SMS gönderimi yapabilirsiniz. ‘Bitiş tarihinden 10 gün önce SMS gönder’ dediğinizde program yenileme listenize göre müşterilerinize önceden SMS gönderimi yapıyor. İnternet üzerinden işlem yapabildiğiniz Sigorta Adası mobille uyumlu olarak çalışıyor. Bilgisayarınızdan görüntülediğiniz sayfaların hepsini mobil olarak elinizin altında bulabilirsiniz.Programda detaylı yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Örneğin sadece poliçe görmesini istediğiniz kullanıcı ekranda sadece poliçe bilgilerini görür, kredi kartı bilgilerini görmesini istemediğiniz kullanıcılar kredi kartı bilgilerini göremezler. Sizin bilginiz dışında datalarınıza bağlanmak isteyen kullanıcılar IP tanımlamaları olmadığı takdirde datalarınızı görüntüleyemez. Bu sayede internet ortamında verilerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz” diye konuştu.

Poliçeler otomatik transfer oluyor

Yıldırım son olarak şunları şöyledi: “Web Servis kullanıcı adı ve şifresi veren şirketlerden istediğiniz saat aralığında saatlik, günlük, haftalık, aylık olarak transferlerinizi alabilirsiniz. Sizin istediğiniz saatte program transfer almaya başlar ve şirkette poliçe transferi için ekstra zaman harcamanız gerekmez. Web servis kullanıcı adınız ve şifrenizin olmadığı şirketlerde ise transfer dosyalarını havuza atarak yine otomatik transfer başlatabilirsiniz.”

HAYATIMIZ SİGORTALI / EYLÜL 2019

Acente ve brokerler ‘Sigorta Adası’nda buluşuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz