2 Temmuz 2022, Cumartesi
spot_img

Sigorta Cini 10. mağazasını Beşiktaş’ta açtı

Pieter-Bas Vos

Türkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini,  10. mağazasını Beşiktaş’ta hizmete açtı.

Türkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini,  10. mağazasını Beşiktaş’ta hizmete açtı. Beşiktaş şubesiyle birlikte İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit’te toplam 10 şubeye ulaşan Sigorta Cini, Türkiye genelinde toplam 120 şube açmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini,hızla büyümeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit’te toplam 10 şubesi bulunan Sigorta Cini, 10. mağazasını Beşiktaş’ta açtı.

Her ailenin beklenmedik olası sıkıntılar karşısında, kendini güvencede hissetme hakkı olduğu inancıyla çalışmalarını sürdüren Sigorta Cini, farklı sigorta şirketlerinden en uygun paketlerinimüşterilerine sunuyor. 2013 yılı Eylül ayında ilk mağazasını açan ve bir yıl gibi kısa bir zamanda 10 mağazaya ulaşan Sigorta Cini, kısa zamanda mağaza zincirini genişletmeyi hedefliyor.

Hedef: Türkiye genelinde 120 mağaza

Sigorta Cini’nin Beşiktaş’ta bulunan mağazası açılışında konuşan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos “Sigorta Cini olarak, kısa sürede İstanbul, Ankara, Çorlu ve İzmit’te toplam 10mağazaya ulaştık. Mağaza sayımızı hızla artırarak sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyor; sigorta bilincinin ülke çapında yükselmesine katkıda bulunarak pastayı büyütmeyiamaçlıyoruz. Hedefimiz; 2014 sonuna kadar 20 mağazaya ve 7 milyon TL prim üretimine ulaşmak. Ayrıca Türkiye genelinde kısa süre içinde 120 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER