2 Temmuz 2022, Cumartesi
spot_img

Sigorta Cini’nden akaryakıt kazandıran kampanya

SigortaCini_KaskoKampanya_GorseliÜcretsiz kasko analiziyle ihtiyaçlarınızı belirleyen Sigorta Cini, 6 farklı sigorta şirketi içerisinden size en uygun kasko ve trafik sigortasını seçmenizi sağlarken Kasım ve Aralık aylarına özel kampanyası ile aynı zamanda kazandırıyor.

Kampanya kapsamında; kaskosunu Sigorta Cini’nden yaptıranlar 40 TL, trafik sigortasını yaptıranlar 20 TL değerinde akaryakıt kartı kazanırken; hem kasko hem trafik sigortası için Sigorta Cini’ni tercih edenler 60 TL’lik akaryakıt kartının sahibi oluyor.

Türkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, 6 farklı sigorta şirketi içerisinden size en uygun kasko ve trafik sigortasını seçmenize yardım ediyor. Ücretsiz kasko analizi ve karşılaştırma hizmeti sunan Sigorta Cini, sigorta teklifinizi birlikte inceleme ve uygun seçenekleri değerlendirme fırsatı veriyor.

Kasım ve Aralık aylarında geçerli olacak özel bir kampanya yapan Sigorta Cini, kasko ve trafik sigortanızı yaptırırken akaryakıt kazanma fırsatından da yararlanmanızı sağlıyor. Kampanya kapsamında kaskosunu Sigorta Cini’nden yaptıranlar 40 TL, trafik sigortasını yaptıranlar 20 TL değerinde akaryakıt kartı kazanırken; hem kasko hem trafik sigortası için Sigorta Cini’ni tercih edenler 60 TL’lik akaryakıt kartının sahibi oluyor.

Kasko ile aracınız her durumda güvende

Kasko poliçenizi yaptırarak aracınızı çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi durumlar sonucu uğrayacağınız zararlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Kasko poliçenizle ayrıca; hayvanların vereceği zararlara, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlara, deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlara, kurallara uygun olmadan aracınızın yetkili olmayan kişilerce çekilmesi sırasında oluşacak zararlara, sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlara karsı aracınızı güvenceye alabilirsiniz.

Sigorta Cini ayrıca zorunlu trafik sigortasını da birlikte seçme imkanı sunuyor. Yasal olarak aracınızın trafiğe çıkabilmesi için gerekli olan zorunlu trafik sigortasıyla hasar anında karsı tarafa verebileceğiniz maddi zararlara karsı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sigorta Cini ile kasko çok daha avantajlı

Kaza sonrasında poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde Sigorta Cini’nin anlaşmalı olduğu servislere geldiğinizde, avantajlardan faydalanarak hiçbir ücret ödemeden aracınızı tamir ettirebilirsiniz. Bu avantajlar;

Orijinal Yedek Parça Farkı
Aracınız, araç markanızın kabul ettiği tamamen orijinal parçalarla onarılır.
Ağır Hasar Güvencesi
Aracınızın hasar anındaki gerçek bedeli tespit edilir ve size bu değere kadar ödeme yapılır.
Sıfır Kilometre Değeri
Son model 0 km aracınızı ek teminatla güvence altına aldığınızda, tam hasarlı durumlarda aracınızın 0 km fiyatı tespit edilir ve bu değer kadar ödeme yapılır.
Ferdi Kaza Koltuk Sigortası
Trafik kazaları sonucunda araçta bulunan sürücünün veya diğer yolcuların yaralanması hatta
hayatını kaybetmesi durumuna karsı güvence sağlanır.
3. Şahıslar İçin Ek Güvence
Aracınızla diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararları durumunda, zorunlu trafik sigortası limitlerinin üzerinde kalan zararlar da karşılanır.
Hukuksal Destek
Bir trafik kazası sonucu hukuksal desteğe ihtiyacınız olduğunda birçok hukuksal harcamanız karşılanır ve süreç boyunca tarafınıza hukuksal danışmanlık verilir.
Anahtar Güvencesi
Aracınızın anahtarının kaybolması ya da çalınması durumuna karsı güvence sağlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER