16 Haziran 2021, Çarşamba
spot_img

ABONELER canlı yayınları kaçırmıyor

SigortaMedya’nın YouTube kanalı Sigorta Ekranı’nın abone sayısı 4 bin 650 oldu. Daha yayın hayatının 1 yıl dolmadan Sigorta Ekranı 4 bin aboneye ulaşmıştı.

Dört bin beş yüz elli, rakamla 4650… Bu rakam, beş, altı, yedi ve daha fazla basamaklı sayıların yanında küçük kalır. Yine aynı şekilde YouTube yer alan ve milyon adetli abonesi olan kanallarla kıyaslandığında da 4 bin 620 gayet mütevazi. Aslında değil!

YouTube üzerinden spesifik olarak sektörel yayın yapan kanalların abone sayılarına bir bakın. Bunların içinde geçen değil, 4 bine yaklaşan var mı? Hiç yorulmayın, cevabı biz verelim: Yok.

Sigorta Ekranı’nın ulaştığı organik 4 bin 650 abone sayısı sigorta sektörü için çok önemli. 200’ün üzerinde canlı yayın yaptık. Üstelik de yayınlanan videoların ortalama izlenme oranı binin altına düşmüyor. Hatta bu oran gün geçtikçe de artıyor.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER