22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Twitter’da 12 bin kişilik bir aile olduk

Özel haberler, röportajlar, sektör kulisleri ve son dakika haberleri ile sigorta sektörünün nabzını tutan SİGORTAMEDYA, Twitter’da 12 bin takipçi sayısına ulaştı.

Hızlı ve kesintisiz haberleriyle sigorta sektörünün tüm paydaşlarıyla kalıcı dostluk kuran SİGORTAMEDYA, sosyal medyadaki gücünü her geçen gün artırıyor.

Twitter’da 12 bin takipçi sayısına ulaşarak ailesini genişleten SİGORTAMEDYA, sektörünün online gazetesi SigortaHaber e-gazete ile her gün yaklaşık 30 bin sektör profesyoneli ile etkileşime geçiyor. Sektörde yaşanan en yeni gelişmeler an ve an SİGORTAMEDYA’nın deneyimli ekibi tarafından sigortamedya.com.tr’de okuyucularla buluşturuluyor.

Sigortaya ilişkin her şey tek adreste

Özel haberler, röportajlar, sektör kulisleri ve son dakika haberlerinin yanı sıra basın toplantıları yansımaları, ürün tanıtımlarına da yer veren platform, uzman isimlerin köşe yazıları, sektörel istatistikler ile sigortaya ilişkin her soruya tek adresten cevap veriyor

SİGORTAMEDYA ailesine katılın!

Sizde sigorta sektöründe yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak isterseniz, sosyal medya hesapları aracılığıyla SİGORTAMEDYA ailesine katılabilirsiniz.

SİGORTAMEDYA’ya sigortamedya.com.tr’den, twitter hesabından (@sigortamedya) instagram hesabından (@sigortamedya), facebook hesabından (Sigorta Medya) ulaşabilirsiniz.

TWITTER’DA BİZE KATILIN…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER