19 Ağustos 2022, Cuma
spot_img

‘Sığorta Qəzeti’ Turkcell Dergilik’te

Gazete Sigorta Azerbaycan’ın yeni sayısı ulusal gazeteler ile aynı raflarda. Turkcell Dergilik uygulamasının yanı sıra Türk Telekom e-dergi ve dijitalbasin.com’da.

Türkiye ile Azerbaycan arasında sigortacılık alanında işbirliği temelli bir protokol imzalandı. İki ülke arasında birçok konuda işbirliğimiz var. Azerbaycan tarafında medya alanında partnerlerimiz olacak. Onlar bize oradan bilgi ve haber akışı sağlayacak. Bizler de hem burada hem oradaki medya kuruluşlarına deneyimlerimizi aktararak Azerbaycan’da sigorta bilinirliğini artırmak için birlikte güç birliği yapacağız.

Ülkelerdeki gelişmişlik, sigortacılık alanındaki gelişme ile ölçülür. Yolumuz bir, gönlümüz bir. Bu doğrultuda yayın hayatına başlayan Sığorta Qəzeti’nin ikinci sayısı yayında. Haftalık olarak çıkacak gazeteyi Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi ve dijitalbasin.com’dan ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. App Store ve Google Play’de yer alan uygulamalar üzerinden yeni sayıları takip edebilir, eski sayılarımıza ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Dergilik

E-dergi ve e-gazete platformu Dergilik, okuyucularına binlerce farklı online dergi, gazete, makale, köşe yazısı ve haber sunuyor. 

Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,

Favori özelliği ile favorilerinize eklediğiniz dergilerin güncel sayılarından haberdar olabilir,

İndirdiğiniz dergileri ve gazeteleri internetiniz olmadan çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER