16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

Sigorta sektörü sanat eserlerine gözü gibi bakıyor!

Şemsiye Dergisi, Haziran sayısında da ilginç haber ve dosya konuları ile dikkat çekiyor. Dopdolu içeriğiyle raflarda ve dijital platformlarda yerini alan Şemsiye Dergisi’nin bu ayki kapağında ‘Sanat Sigortaları’ var. Rekor satış rakamları ve sanata artan ilgi gösteriyor ki eser sahibi olmak artık sadece bir tutku değil, aynı zamanda iyi bir yatırım demek. Peki bu milyonlarca dolarlık yatırımlar risklere karşı nasıl korunuyor? İşte bu ayki Şemsiye Dergisi’ndeki haberimizde tüm bu soruların cevaplarını detayları ile okuyabilirsiniz.

HAYATA GÜVENLE SARILIN

Hayatta riskler de endişeler de hiç bitmiyor. Son dönemde pandemi ile birlikte hayatımıza giren riskler ‘hayat’ sigortalarına olan ilgiyi artırdı. Haziran sayısı için hazırladığımız ‘Hayata güvenle sarılın” başlıklı haberimizde de hayat sigortaları hakkında önemli bilgiler yer alıyor. Merak ettiğiniz tüm detayları bu ayki sayımızda bulabilirsiniz.

DOĞRU BİR BAŞVURU BEDENİ HASAR TAZMİNATI SÜRECİNİ HIZLANDIRIR

2021 yılında Türkiye’de 187 bin 963 adet ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası meydana geldi. Trafik sigortası ve kasko poliçeleri bu noktada mağduriyetleri gidermek için kişilerin yardımına koşuyor. Bedeni hasarlara ilişkin teminatlar kapsamında ödenecek tazminatla mağduriyetlerin giderilmesi mümkün. İşte “Doğru bir başvuru bedeni hasar tazminatı sürecini hızlandırır” başlığı ile hazırladığımız haberde bedeni hasarlara ilişkin tazminat süreci ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

BES’TE ‘18 YAŞ ALTI’ YETİŞKİNLERDEN FARKLI DEĞERLENDİRİLMELİ

Bu ay ki röportaj köşemizde ise AXA Hayat ve Emeklilik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay var. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES), 18 yaş altındakilerle yetişkinlerin aynı çerçevede değerlendirilmemesi gerektiğini belirten Küntay, 18 yaş altı kesime, 10 yıl sistemde kalma kaydıyla, 56 yaşını beklemeden sistemden çıkabilme imkânı verilmesi gerektiğini söylüyor. Küntay’ın BES ile ilgili değerlendirmelerini Haziran sayımızdan okuyabilirsiniz.

SEYAHATA KAFANIZ RAHAT ÇIKIN!

Pandeminin etkilerinin azalması ile birlikte ertelenen seyahatler yeniden başladı. “Seyahata kafanız rahat çıkın!” başlığı ile hazırladığımız haberde seyahat sigortalarının önemine yer veriliyor. Özellikle tatillerde karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı önemli güvenceler sunan Seyahat Sigortası ile ilgili bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

5 ADIMDA SOVDAJ

Sigortalıların merak ettikleri konulardan birisi de ‘SOVDAJ.” Haberimizde SOVDAJ’ın hurda da mı pert araçlardan mı geçerliği olduğu detayları ile yer alıyor. Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

Şemsiye Dergisi’nin geçmiş tüm sayılarına ve son sayısına Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, DijitalBasin.com ve SigortaMedya Dergilik üzerinden ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz.

Dergilik: https://dergilik.com.tr/

Türk Telekom e-dergi: https://bireysel.turktelekom.com.tr/

Sigortamedya Dergilik: http://dergilik.sigortamedya.com.tr/

Dijitalbasın.com: http://dijitalbasin.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER