Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Gökhan

  Gayet güzel bir hizmet olmuş. Bu hizmeti ne yazık ki sizin internet sitenizden öğreniyorum. Sektörü takip etmeyen bir çok tüketicinin bu hizmetten haberi bile olmayabilir. Acentemin veya poliçesini aldığım sigorta şirketinin en azından bir mesaj veya elektronik posta ile bu durumu bildirmesi çok hoş olurdu.

  Sektörde sürekli dijitalleşmeden bahsediliyor. Ancak dijitalleşme adı altında neler yapılacağı, ne zaman yapılacağı tam anlatılamadığı gibi devletin sunduğu bu dijital hizmeti dahi tüketicisine bildiremeyen sistemin eksikleri olduğunu düşünüyorum.

  Can Bey, umarım bu yorumumu yayınlarsanız ve umarım benim hatalı bir yorum yaptığımı kanıtlayan, sektörün dijitalleşme konusunda geniş kapsamlı bir yol haritasının olduğunu gösteren ve bu kapsamda geliştirilen projeleri anlatan cevaplar gelir de benim gibi bilgisiz bir çok tüketici aydınlanır.

  Saygılarımla

  Yanıt
 2. 2

  Ömer US

  Araçta sigorta yaptırmak mecburidir.fakat sigorta şirketleri mağdurların hasarını ödememek için her yolu deniyorlar.sigortacilık genel müdürlüğü bunları denetlesin.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.