17 Ocak 2021, Pazar

Sigortacılar terör tehdidinin önüne geçmek için toplanıyor

Terörizm ve etkileri, dünya çapındaki büyüyen bir tehdit. Yaklaşık 200 Re / sigorta uzmanı terörle ilgili görüşlerini paylaşmak ve etkilerini hafifletmek için Brüksel’de bu hafta bir araya gelecek.

The International Forum of Terrorism Risk (Re) Insurance Pools (IFTRIP) yıllık konferansını Perşembe günü Brüksel’de gerçekleştiriyor. Organizatörler, sektördeki en büyük uluslararası terörizm reasürans havuzları, sigortacılar, reasürörler, akademisyenler ve düşünce liderleri toplantısı olduğunu söylüyorlar.

Pool Re CEO’su Julian Enoizi, “IFTRIP, terörizmden kaynaklanan potansiyel büyük ekonomik kayıp tehdidine karşı mücadele etmek için üyelerin uzmanlık ve deneyimlerini paylaşabilecekleri değerli bir forumdur. Özellikle konferans, her biri kendi ayrı ama benzer tehditlerle karşı karşıya kalan çeşitli ülkelerden bir araya gelen katılımcıları bir araya getirerek birbirleriyle uzmanlık paylaşmak için çok faydalı bir forum sunuyor.” dedi.

Konferansta tartışılacak konular teknoloji ve modellemeden cat bonda, siber, radikalleşme ve mağdur tazminatına kadar uzanıyor.

Servet Gürkan Blog

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam -

SON EKLENEN HABERLER