5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

SigortaMedya Azerbaycan’a iletişim köprüsü olacak

‘Sigorta Ekranı’ ve ‘Sığorta Ekranı YouTube kanallarından eş zamanlı yayınlanan özel bölümün konuğu SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar oluyor. 20 Ocak’taki yayın saat 11.00’da başlayacak.

SigortaMedya ile kardeş ülke Azerbaycan arasında gerçekleşen projenin tüm detayları bu bölümde. SigortaMedya dünyaya açılıyor. ilk durak ise Azerbaycan. Türkiye sigorta sektörünün Azerbaycan sigorta geleneklerini oluşturulmasına katkıda bulunmak için yaptığı atılıma; sigorta bilincinin yaygınlaşmasına yönelik yayınlar hazırlayan SigortaMedya da destek veriyor.

SigortaMedya, bünyesinde bulunan aylık dergiler ‘Hayatımız Sigortalı’, ‘Şemsiye’, Türkiye’nin ilk günlük sigorta gazetesi ‘Gazete Sigorta’ ve sektörün sesi olan yayınlara yer veren ‘Sigorta Ekranı’ ile Azerbaycan pazarına giriyor.

Hedef, ülkelerdeki sigorta bilincinin gelişime katkıda bulunmak… YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak; aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

Yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER