26 Temmuz 2021, Pazartesi
spot_img

Sompo, kaskodan sonra Tamamlayıcı Sağlık’ta da büyüyecek

Posta Gazetesi’nin bu haftaki ‘Hayatımız Sigortalı’ 2 sayfa olarak okuyucuların karşısına çıktı. İlk sayfada Sompo Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık’taki büyüme hedefleri yer aldı.

‘Sompo kaskodan sonra Tamamlayıcı Sağlıkta da büyüyecek’ başlığı ile yayınlanan haberde Sompo Sigorta’nın 2020 yılının ilk 9 ayında bu alanda gerçekleştirdiği yüzde 74’lük bir büyüme rakamlarına dikkat çekilerek, şirketin daha önce oto sigortalarında yakaladığı başarı ivmesinin benzerini tamamlayıcı sağlıkta da yapmak istediğine yer verildi. Haberde Sompo Sigorta Bireysel Teknik ve Sağlık Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, “Bu alandaki iddiamız bizi güçlü bir sağlık oyuncusu olma hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

Hız yapmayın, kasko fiyatınız artabilir!

İkinci sayfanın manşetinde ise sigortalılara hazırlanan kişiye özel ürünler yer aldı. ‘Hız yapmayın, kasko fiyatınız artabilir!’ başlığı taşıyan haberde sigorta sektöründe rekabetin kurallarının yeniden yazıldığına dikkat çekildi. Şirketlerin teknolojik yatırımlara odaklanarak geliştirdikleri aplikasyonlar sayesinde ‘kişiye özel ürünler hazırladıklarına yer verilen haberde özellikle kasko alanında hızlı bir gelişim olduğuna vurgu yapıldı. Öte yandan haberde sağlıklı yaşamı teşvik edici özel mobil aplikasyonların da sırada olduğuna değinildi.

Kasko yok, Muska var!

SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın Posta Gazetesi’nde bu hafta çıkan yazısı ‘Kasko yok, Muska var” başlığını taşıyor. Geçmiş dönemlerde bir araç satın alındığında insanların inançlarına göre bazı uygulamalar yaptıklarını belirten Kantar, “İnançlı olmak güzel ama hayatın gerçekleri de ortada” derken kasko yaptırmanın da tam zamanı olduğuna vurgu yapıyor.

Kantar, yazısında özellikle son aylarda şirketlerin kaskoda fiyatlarını artırmadığını belirterek, sürücülere kasko yaptırmalarını öneriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER