16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

TARSİM, “Çiftçi Hikayeleri”ne ortak oluyor

TARSİM, tarımsal üretimin devamlılığında tarım sigortasının önemine dikkat çekmek üzere  tarımsal üretimin her kademesine emekleri ile yön veren çiftçilerin hikâyelerine ortak olmak için Çiftçi Hikâyeleri projesine imza attı.

TARSİM, yeni bir projeye imza attı. Tarımsal üretimin temel taşı olan çiftçilerin hikayelerine ortak olan TARSİM, tarımsal üretimin devamlılığında tarım sigortasının önemine dikkat çekmek üzere “Çiftçi Hikâyeleri” projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında, Türkiye genelinde 16 farklı noktada profesyonel bir ekiple gerçekleştirilen çekimlerde, sigortalı üretici ve yetiştiricilerin hikâyeleri ve tarım sigortasına ilişkin deneyimleri, kendi hayatlarından kareler ve ülkemizin zengin tarımsal ürün deseni ile hasadın görsel şöleni eşliğinde hikâye tadındaki kısa filmlerle izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Farklı illerden birçok çiftçi hikâyesi

Ankara, Konya, Malatya, Bursa, Edirne, Van, Samsun, Giresun, Adana, Manisa, Kayseri, Sakarya, Erzurum, Denizli, Şanlıurfa ve Antalya’dan çiftçilerin yer alacağı ve Bitkisel Ürün Sigortası, Büyükbaş, Küçükbaş, Kümes Hayvanları, Su Ürünleri Hayat, Arıcılık ve Sera Sigortası yaptıran üretici ve yetiştiricilerin hikayelerini anlatacağı Çiftçi Hikayeleri projesi kapsamında yayınlanan ilk videoya, Ankara’nın Polatlı ilçesine bağlı Karacaahmet Mahallesi’nden arpa üreticisi Tuncer Ertuğrul konuk oldu.

1 Yorum

  1. Bütün çiftçi müşterilerime her zaman yaptırması için ısrarda bulunurum. Çok önemli bir sigorta. Doğal afetler olduğunda emeğinizin karşılığını alamadığınız durumlarda imdadınıza TARSİM yetişiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER