16 Ağustos 2022, Salı
spot_img

TARSİM’den tarım işletmelerine ziyaret

TARSİM  Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil Günal, 28-29 Haziran tarihleri arasında sigortalı işletmelere ziyaretler gerçekleştirdi.

Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin yaygınlaştırılarak memnuniyetin arttırılması, üretici ve yetiştiricilerin talep ve beklentilerinin tespit edilebilmesi amacıyla paydaşlarla yurt genelindeki temaslara devam ediliyor. TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil Günal ve beraberindeki heyet 28 ve 29 Haziran tarihlerinde, Kastamonu, Amasya ve Tokat illerindeki sigortalı işletmelere yönelik ziyaretler gerçekleştirerek, yetkililerden sürdürülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı ve incelemelerde bulundu.

TARSİM Heyeti program kapsamında ilk gün, Kastamonu’da bal üreticilerini ve devamında ise Amasya’da sigortalı bir büyükbaş işletmesini ziyaret etti. Programın ikinci gününde Tokat’ın Turhal ilçesi ile Amasya’nın Merkez ve Suluova ilçelerindeki sigortalı büyükbaş hayvan işletmeleri ile bitkisel ürün üretimi yapan işletmeler ziyaret edilerek, karşılıklı bilgilendirmelerde bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER