25 Ocak 2022, Salı
spot_img

Taylan Türkölmez ile BES’TE REFORMLAR

Can’lı yayındayız! Sigorta sektöründe yaşanan en yeni gelişmeleri, konunun uzmanlarının görüş ve değerlendirmeleri ile ekranlarınıza getirmeyi sürdürüyoruz.

Can Kantar’ın sunumuyla YouTube’dan canlı olarak yayınladığımız Sigorta Ekranı’nın Allianz Türkiye Hayat ve Emeklilik Şirketleri Genel Müdürü Taylan Türkölmez’i ağırlayacağımız yeni bölümünde, getiride faiz ve doları sollayan BES’te yaşanan en yeni gelişmeleri değerlendireceğiz.

Türkölmez ile katılımcı birikimlerinde son bir yılda yüzde 26.44 artış yaşanan, devlet katkısı fonları da dahil edildiğinde 175 milyar lirayı aşan BES’te yaşanan gelişmeleri şirketler ve katılımcılar açısından ele alarak, “Küresel salgın BES’i ne şekilde etkiledi? BES’te kayıtlı 6 milyon 970 bin kişi, diğer yatırım araçlarına kıyasla ne tür kazanımlar elde etti? Fonların getirileri ne durumda? Kısa süre önce 18 yaş altındaki çocuklar ve geçlerin de sisteme dahil olması BES’te ne tür bir etki yarattı? Yıl sonunda BES’i hangi rakamlar bekliyor? sorularına yanıt arayacağız.

28 Eylül Salı günü, saat 10:30’da Sigorta Ekranı YouTube kanalına bekleriz.

Tarih: 28 Eylül 2021

Saat: 10:30


YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

SİGORTA EKRANI’NDA CANLI YAYIN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER