Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

7 Yorumlar

 1. 1

  mursel şener

  TRAFİKTE KAMPANYA DÜZENLEYEN ŞİRKETLER EK KOMİSYON VEREN ŞİRKETLER NE DEĞİŞTİ DE BİR YILDA BU KADAR DÜŞTÜNÜZ. GEÇEN YIL POLİÇE KESMEDİNİZ KOMİSYON KESTİNİZ. ŞİMDİ DE ZARAR DİYORSUNUZ BENCE BETER OLUN. BU KADAR NET SÖYLÜYORUM. BU SEKTÖRÜN BAŞINA BEN GEÇSEM 3 YILDA SEKTÖR ONURLU HALE GELİR.

  Yanıt
 2. 2

  Levent Ergun

  MADEM ZARAR EDİYORLAR, NEDEN PRİMLER DÜŞÜYOR?

  BİRİLERİ YALAN SÖYLÜYOR…

  Yanıt
 3. 3

  ünal

  zarar ediyorlar sözde biraz daha gider tablosundan kısmak için (acente eleman vs vs) giderleri

  Yanıt
 4. 4

  Kerim kocaer

  SİGORTA ŞİRKETLERİ NEDEN ACENTE LERLE OTURUP KONUŞMAZ ACENTELERİ YOK SAYIP ONLARIN YOK OLMASI İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR.MÜŞTERİYİ BULAN TAHSİLATINI YAPAN VE PARA KAZANDIRAN BİZLERİN FERYADINI ACENTE KALMAYINCAMI AKILLARINA GELECEK ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM .28 YILDIR BU İŞİ YAPAN BİRİ OLARAK BİZLERİ AÇLIĞA MAHKUM EDENLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM BAŞKACA NE DİYEYİM YAZIK..

  Yanıt
 5. 5

  Kerim kocaer

  SİGORTA ŞİRKETLERİ, ÜRÜN ÇEŞİTLEMESİ YAPIPN HEM KENDİLERİ PARA KAZANIP HEMDE. BİZ ACENTELERİN PARA KAZANMASINI İSTEMEZ LER ANLAMAK MÜMKÜN DEGİL.
  ALACAK SİGORTASI VE KEFALET SİGORTASI BİZLER İÇİN VE SİGORTA ŞİRKETLERİ PARA. KAZANMALARI İÇİN İYİBİR. SEÇENEK NİYE OTURUP BİR ÇALIŞMA YAPMAZLAR..
  SİGORTA ŞİRKETLERİNİ DÜNYAYI YAKINDAN TAKİP ETMEYE DAVET EDİYORUM..

  Yanıt
 6. 6

  Kerim kocaer

  TÜRKİYE DE Kİ ELEMENTER SİGORTA BRANŞLARÏNDA ZORUNLU SİGORTA ÇEŞİTLERİNİ ÇOGALTMA MIZ GEREKİYOR YOKSA KİMSE SİGORTA YAPTIRMAZ.. SİGORTA ŞİRKETLERİ VE
  BİZ ACENTELERDE SİGORTA YAPMAK İÇİN DAHA ÇOOOOK BEKLERİZ.SAYGILAR……………

  Yanıt
 7. 7

  Kerim kocaer

  TÜRKİYE DE SİGORTA ACENTESİMİ YOK YOKSA ACENTELERİN HİÇMİ SORUNU YOK 28 YILDIR
  ANLAMADIM ACENTE ARKADAŞLAR IN İŞLERİ ĞÜÇLERİ ÇOK İYİDE BİZİMMİ HABERİMİZ YOK.
  NE GÜZEL CAN KANTAR BEY BÖYLE GÜZEL BİR EKRAN AÇMIŞ SAĞOLSUN EN AZINDAN SORUNU VE ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLAN ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİ BEYAN ETSİNLER.SAYGILAR…

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.