23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Anadolu Sigorta, sağlıkta ‘En İtibarlı İş Ortağı’ seçildi

Anadolu Sigorta, B2B Excellence Awards’ın Tamamlayıcı/Özel Sağlık Sigortası kategorisinde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” seçildi.

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma işbirliğiyle ve Deloitte Türkiye’nin katkılarıyla düzenlenen B2B Excellence Awards’ta Tamamlayıcı/ Özel Sağlık Sigortası kategorisinde ödül alan Anadolu Sigorta, 19 farklı kategoride belirlenen “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları”ndan biri oldu.

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk

Güven ve sadakati yükseltmek önceliğimiz

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk “Tamamlayıcı/ Özel Sağlık Sigortası” kategorisinde ödül kazanmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek “Sağlık sigortaları alanında oldukça geniş bir kitleye sahip olmakla beraber, sektördeki payımızı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Bu noktada mevcut ve potansiyel müşterilerimizin bize olan güveni oldukça önem taşıyor. Ekip olarak bu güveni ve sadakati üst seviyelerde tutmak ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışmaya devam ediyoruz. Marketing Türkiye, Kuantum ve Deloitte aracılığıyla aldığımız bu ödülün de başarımızın önemli bir göstergesi olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

B2B Excellence Awards’ta geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kapsamlı bir araştırmayla değerlendirilen “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” toplamda 70 bin dakikayı aşan, 12 ilde 2 bin 800 işletmeyle gerçekleştirilen araştırma sonucu belirlendi. Kuantum Araştırma tarafından yapılan ve Deloitte Türkiye’nin katkı sağladığı araştırmaya dünyanın 19 kategoride ilk üçü oluşturan Türkiye’nin önde gelen başarılı firmaları seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER