5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

Tur Assist’in yeni Genel Müdürü Nihal Asker

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Nihal Asker, 30 Nisan itibariyle görevinden ayrıldığını ve kariyerine Tur  Assist genel müdürü olarak devam edeceğini açıkladı.

Nihal Asker, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda; “HDI Sigorta ailesinde yaklaşık 3 yıl önce başladığım görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Keyifle çalıştığım bu süreçte bana desteğini esirgemeyen başta Ceylan Hancıoğlu olmak üzere; tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kariyerime Tur Assist Şirketi Genel Müdürü olarak devam edeceğim için; heyecanımı ve mutluluğumu paylaşmak istedim” dedi.

Nihal Asker kimdir?

1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra, 2001 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde Master yaptı. Çalışma hayatına 1993 yılında Aksigorta’da başlayan Asker, uzun yıllar Sigorta Teknik departmanlarında çalıştı. Ardından Liberty Sigorta’da, sırasıyla Hasar Projeler ve Süreç Müdürlüğü; Hasar Direktörlüğü, Hasar ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerini yürüten Asker; Kasım 2018 tarihi itibariyle HDI Sigorta Hasar, Hukuk ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Asker, 30 Nisan 2021’de bu görevinden ayrılarak Tur Assist Genel Müdürü oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER