22 Eylül 2021, Çarşamba
spot_img

Türk Nippon Sigorta, Karagümrük’e sponsor oldu

2021-2022 Futbol Sezonu için Karagümrük Futbol Kulübü’nün resmi sigorta sponsoru olan Türk Nippon Sigorta, aynı zamanda takımın forma kolunda da firma logosu ile bir sezon boyunca yer alacak.

SİGORTAMEDYA-ÖZEL

Türk Nippon Sigorta, sporu desteklemeye devam ediyor. Futbol, voleybol, yelken gibi farklı branşlarda hem bireysel hem de takım sporlarına destek vererek Türk Sporu’nun gelişmesini kendine hedef olarak belirleyen Türk Nippon Sigorta sponsorluklarına bir yenisini daha ekledi. 2021-2022 Futbol Sezonu için Karagümrük Futbol Kulübü’nün resmi sigorta sponsoru olan Türk Nippon Sigorta, aynı zamanda takımın forma kolunda da firma logosu ile bir sezon boyunca yer alacak.

Sponsorluklar devam edecek

Konu ile ilgili açıklama yapan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu şunları söyledi: “Sponsorluğunu gerçekleştirdiğimiz, Olimpiyat seçmesini kazanan ilk yelken sporcusu Ecem Güzel, Sultanlar Ligi’ne yükselen Sigorta Shop Kadın Voleybol takımından sonra şimdi de takım sporlarının en önemli branşı olan futbolda sponsorluklarımıza devam ediyoruz. Sponsoru olduğumuz takım ve sporcuların başarılı olduğunu görmek bizi çok mutlu aynı zamanda motive ediyor. Çeşitli branşlarda hem bireysel olarak hem de takım sporları bazında sponsorluklarımıza devam ederek spor ve sporcuya katkı vermeye ve Türk sporunun gelişmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER