23 Ocak 2022, Pazar
spot_img

Konut sigortası ürünleri artık daha avantajlı

Türk Nippon Sigorta, Konut ve Avantajlı Konut ürünlerini tek ürün haline dönüştürdü. Yeni teminatlar ile içeriği zenginleşip, kapsamı da genişleyen ürün, hem sigortalılar hem de acenteler açısından daha avantajlı hale geldi.

SİGORTAMEDYA ÖZEL

Türk Nippon Sigorta, Konut ve Avantajlı Konut ürünlerini tek ürün haline dönüştürerek, hem tüketiciler hem de acenteler için daha avantajlı hale getirdi. İki ürünü, maliyet, kazanç ve ek avantajlar sağlayacak şekilde tek ürün haline dönüştüren Türk Nippon Sigorta yeni teminatlar ile ürün içeriğini zenginleştirip, kapsamını geliştirerek acentelerine de ek kazanç sağlayacak bir ürün yapısı oluşturdu. Türk Nippon Sigorta Konut Sigortası ile ilgili olarak bir açıklama yapan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, şirket olarak önceliklerinin müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış ürünler sunarak, geniş ve kapsamlı ürünler ile sigortalılarının hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Yeni teminatlar eklendi

Acente ve bölge müdürlüklerinden aldıkları geri bildirimler sonucunda acente ve sigortalıların da ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını vurgulayan Pamukçu’nun verdiği bilgilere göre, üründe standart olarak verilen izolasyon eksikliği, dolu, kasa hırsızlık, kapkaç ve gıda bozulması gibi önemli teminatların limitlerini çeşitlendirmenin yanı sıra kazaen kırılma, duşa kabin ve balkon camları kırılması, tente brandalara gelecek zararlar, bisiklet ve deniz araçları için hırsızlık, akvaryum su sızması, konut adaptasyon teminatı, emniyeti suiistimal, boru kırılması gibi özel paket teminatları da eklenerek, ürünün kapsamı genişletildi.

Konut ürününü yeniden tasarlarken, tüm ürünlerinde olduğu gibi ihtiyaca yönelik hizmet sunma mottosunu devam ettirdiklerini ifade eden Pamukçu, “Ürün çeşitliliğini arttırmanın yanında, mevcut ürünlerimizde güncellemeler yaparak müşterilerimizin ihtiyacını en mükemmel seviyede karşılayabilecek kapsamlı ürünlerle sigorta sektöründe yaşanan düşük penetrasyon seviyesini yukarılara çekmeyi hedefliyoruz” dedi.

Acentelerin Dostu  ‘TNS Kulüp’ 2022’de yenilikler sunacak

Türk Nippon Sigorta tarafından 2020 yılında hayat geçirilen ve sürekli gelişen özellikleri ile Türk Nippon Sigorta acenteleri için büyük kolaylık sağlayan ‘TNS Kulüp’ uygulaması, 2022’de farklı yenilikler sunacak. Türk Nippon Sigorta Genel Müdür Dr. E. Baturalp Pamukçu, ‘TNS Kulüp’ün bu yılki yenilikleri hakkında şunları söyledi: “Şirketimizin en önemli dağıtım kanalını acentelerimiz oluşturuyor. Büyüyen genç, dinamik bir sigorta şirketi olarak acentelerimize farklı ayrıcalıklar sunan TNS Kulüp uygulamamız ile ilgili acentelerimizden çok iyi geri bildirimler alıyoruz. TNS Kulüp platformunda verdiğimiz istatistiki bilgilerin yanında yeni yılla birlikte seyahat, sosyal yaşam, sağlık, eğlence gibi konularda acentelerimiz için birçok avantaj fırsatı da sunmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER