Türkiye’nin en inovatif insurtech start-up’ları seçiliyor

0
3

Insurtech Hub tarafından Quick Sigorta sponsorluğunda gerçekleştirecek Insurtech DemoDay için son başvuru tarihi 14 Mart olarak açıklandı.

Insurtech Hub’tan etkinlikle ilgili yapılan bilgilendirmede, “Türkiye’nin en inovatif insurtech girişimlerini seçip onları global pazara ve ülkemiz sigorta sektörüne tanıtıyoruz. 18 Mart tarihinde YTÜ Oditoryum Beşiktaş Kampüsü’nde Quick Sigorta sponsorluğunda gerçekleştireceğimiz Insurtech DemoDay etkinliğine; ürünü sigorta sektörüne hitap eden tüm girişimcileri bekliyoruz” denildi.

Insurtech DemoDay etkinliğinde ön elemeyi geçen insurtech girişimleri sahnede 5 dakika içerisinde ürünlerini tanıtmaları beklenecek. Bu bağlamda DemoDay etkinliğine katılan girşimler;

  • Sigorta sektörünün önde gelen liderleri ile tanışmak ve çözümünüzü tanıtma,
  • Sigorta basınında yer alarak imajını ve kurumsal marka bilinirliğini arttırma,
  • Sigorta sektörüne yönelik mevcut stratejinizi ve geleceğe yönelik büyüme vizyonunuzu sektörün önde gelenleri ile değerlendirme,
  • DemoDay kapsamında 1 seçilmeniz durumunda 21-22 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Global Insurtech Zirvesine; ücretsiz katılım hakkı ve çözümünüzü global pazara tanıtma fırsatı kazanacaklar.

Girişimci başvurusu için:  https://bit.ly/2VMTdOC

Katılımcı kaydı için: https://bit.ly/38BlHxN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz