Ünaldı: Güçlü bir sigorta sektörüne ihtiyaç var

0
2

Tüm Oto Servisleri Federasyonu (TOSEF) Başkanı Ünal Ünaldı, Sigorta Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında güçlü bir sigorta sektörünün kalkınmanın ve istikrarın temel anahtarı olduğuna dikkat çekti.

TOSEF
TOSEF Başkanı Ünal Ünaldı

“Ülkelerin gelişmişlik düzeylerini belirleyen önemli göstergelerden biri, sigorta sektörünün büyüklüğüdür” vurgusu yapan Ünal Ünaldı’nın mesajı şöyle:

“Ekonomik ve sosyal hayatta karşı karşıya olduğumuz risklerin sayısının her geçen gün arttığı bu çağda etkin risk yönetimi için güçlü bir sigorta sektörüne ihtiyaç vardır. Güçlü sigorta sektörü kalkınmanın ve istikrarın temel anahtarıdır.”

“Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz”

“Sigorta bilincinin artmasında önemli süreçlerden birisi de hasar oluştuğunda hasarın hızlı ve tam olarak giderilmesidir. Hasarın giderilmesi sürecinde biz servislere çok büyük bir rol düşmektedir. Tüm Oto Servisleri Federasyonu olarak mesleğimizin mensuplarının geleceğe daha güvenle bakabilmeleri; varlıklarını koruyarak kurumsallaşma süreçlerini tamamlayabilmeleri ve sigorta sektörüne daha fazla katkı yapabilmelerini sağlamak için çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Sigorta sektöründeki paydaşlarımıza bugüne kadar verdiğimiz desteği arttırarak ve geliştirerek vermeye kararlılıkla devam edeceğiz.”

“Bu vesile ile sigortalılar, sigorta şirketi yetkili ve personelleri; eksperler ve ofis çalışanları ve tüm meslektaşlarımızın Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutlarım.”

Ünal Ünaldı – Tüm Oto Servisleri Federasyonu Başkanı (TOSEF)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz