16 Haziran 2021, Çarşamba
spot_img

Unico Sigorta acentelerine ‘ilaç gibi tatil’

Acentelerini Los Angeles ve Las Vages’ta ağırlayan Unico Sigorta’nın Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, acentelerinin motivasyonlarını önemsediklerini belirterek, “Çifte kış kampanyası sonucunda acentelerimize ilaç gibi gelen bir tatil hediye ettik” dedi.

Unico Sigorta, düzenlediği çifte kış kampanyası sonucunda 22-29 Nisan 2016 tarihleri arasında acentelerine Los Angeles ve Las Vegas’ta unutulmaz bir tatil yaşattı.

Acentelerin Batı Amerika tatili, Hollywood Bulvarı, Çin Tiyatrosu, Şöhretler Kaldırımı, Beverly Hills – Rodeo Drive ve Sunset Bulvarı’ndan oluşan Los Angeles turuyla başladı. Santa Monica’da öğle yemeği yiyerek bölgeyi gezen acenteler, Shrek 4D, Mummy, Water World, Jurassic Park, Terminator gibi sinema dünyasına mal olmuş birçok filmin çekildiği Universal Studios’u görme imkânı yakaladı.

Gezi kapsamında Büyük Kanyon’a bir tur gerçekleştiren acenteler, Büyük Kanyon Ulusal Parkı içinde yer alan ve birçok renge sahip Colorado Nehri’ni de görme fırsatı yakaladılar. Ardından acenteler, ışıltılı Las Vegas’ı havadan izlemek için helikopter gezisi gerçekleştirdi.

Amerika(1)

 

 “Acentelerimizin motivasyonunu önemsiyoruz”

Sektörde hem kurumsal hem de bireysel müşterileri adına yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıktıklarını belirten Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, “Mutlu müşteriye giden yol, mutlu acenteden geçiyor. Acentelerimizin motivasyonu bizler için çok önemli. Kış aylarında onların başarılarını taçlandırmak ve önümüzdeki dönem için enerji toplamak üzere düzenlediğimiz çifte kış kampanyası sonucunda acentelerimize ilaç gibi gelen bir tatil hediye ettik. Onlarla kurduğumuz güçlü bağ ve verimli iş birliği sayesinde hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER