30 Kasım 2021, Salı
spot_img

Unico Sigorta yardım için koştu

43. İstanbul Maratonu’nda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı yararına koşan Unico Sigorta çalışanları  “eğitime el ver hayalim gerçek olsun” kampanyasına destek oldu.

Bu yıl 7 Kasım’da gerçekleştirilen dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonu 43. İstanbul Maratonunun “Yardımseverlik koşusu” bağış süreçleri 22 Kasım’da sonlandı. Maratonda Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı yararına koşan ve bağış toplayan Unico Sigorta çalışanları, 60 Bin TL’nin üzerinde bağış toplayarak 20 kız çocuğunun hayallerini gerçekleştirmesine katkı sağladı.

Unico Sigorta CFO’su Emine Talay Turan

Koruncuk adına en yüksek bağışı Unico Sigorta topladı

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı, “43. İstanbul Maratonu’nda en yüksek tutarda bağış toplayan kurum” olan Unico Sigorta’ya teşekkür plaketi takdim ederken Unico Sigorta adına koşarak Koruncuk için en yüksek tutarda bağış toplayanlardan biri olan Unico Sigorta Genel Müdür Vekili Emine Talay Turan, İstanbul Maratonu’nun iyilik elçileri arasında olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti. Çalışanlarının yardımseverlik ve gönüllülük aktivitelerini maddi-manevi desteklediklerini ve onlarla gurur duyduklarını belirten Turan, “Bu yıl maratona 17 koşucuyla katıldık ve Koruncuk için en yüksek tutarda bağış toplayan kurum olduk. Daha da önemlisi Koruncuklu kızlarımızla, Koruncuk köyünde bir araya gelerek onlarla deneyimlerimizi paylaşma fırsatı bulduk. Gösterdikleri hassasiyet için bağış toplayan ve bağışlarıyla çalışma arkadaşlarına destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER