30 Haziran 2022, Perşembe
spot_img

VIG 500 çocuğu ağırladı

kids camp1Vienna Insurance Group, Grup şirketleri çalışanlarının çocuklarına yönelik beşinci Çocuk Kampında 9 ila 13 yaş arasındaki 500 çocuğu ağırladı.

VIG 2014 Çocuk Kampına 20’nin üzerindeki ülkeden çalışanların çocukları katıldı. Bu yıl “Benim Evim” temalı resim yarışmasında başarılı olan çocuklar, Viyana’nın Strebersdord bölgesindeki Şehir Kampı, Salzburg Wagrain’deki Kasaba Kampı ve Mariazell’in Styrian kasabasındaki Dağ Kampında ağırlandı.

VIG çocuk kampının yeni dostlukların şekillendirilmesinde önemli rol oynadığını belirten Wiener Stadtische Versicherungsverein Yönetim Kurulu Başkanı Günter Geyer; “Farklı ülkelerden çocukların kültürel farklılıklardan ne kadar çabuk ve kolaylıkla sıyrılıp bir arada olmalarını görebilmek büyüleyici. Çocuk Kamplarında, çocuklar farklı uluslardan kendi yaşlarında yeni arkadaşlar bulabiliyor ve bu da onlara dünyayı farklı bir bakış açısından görme imkanı veren bir deneyim sağlıyor. Uluslararası işbirliğinin Grubumuzun çalışma şeklinin merkezinde olmasına bağlı olarak, bu keyifli ve rahat ortam, çocukların, ebeveynlerinin her gün çalışmakta oldukları kültürlerarası ortamı tatmalarına imkan veriyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER