Yanlış akaryakıt dolumunda araç başına 20 bin TL tasarruf

0
17

RS Hasar Çözümleri; yenilikçi onarım hizmetleriyle şirketlerin hasar onarım maliyetlerini yanlış akaryakıt dolumu onarımında yüzde 80’e kadar azaltıyor. Ayrıca araç sahipleri için ikame araç hizmeti de veriliyor.

RS Servis çatısı altında yer alan RS Hasar Çözümleri, yanlış akaryakıtla dolumda otomobillerde ortaya çıkan hasarları onararak önemli oranda tasarruf sağlıyor. Otomobillere yanlış akaryakıt dolumu yapılması halinde yakıt enjektörleri, yakıt pompası, yakıt filtresi; yakıt sistemi boruları, DPF (dizel partikül filtresi), katalitik konvertör, supap sistemi ve yakıt deposu gibi çok pahalı parçalar zarar görüyor. Fakat RS Hasar Çözümleri, hasar gören parçaların değişimi yerine onarımını gerçekleştirerek; akaryakıt istasyonlarının ve sigorta şirketlerinin maliyetlerini büyük ölçüde azaltıyor.

RS Servis CEO’su ÜnalÜnaldı; araç kullanıcılarının yanlış akaryakıt dolumu sebebiyle sigorta şirketlerine ve akaryakıt istasyonlarına başvuruda bulunabildiğini ve tek araçta ortalama 20 bin TL’ye kadar tasarruf sağlandığını söyledi.

35 araçta 772 bin TL tasarruf

Ünaldı, “Biz, her zaman değişim yerine onarımın yapılması taraftarıyız. Bu sayede araçların değeri de korunmuş oluyor. Kalite kontrolden geçirdiğimiz onarım sonrasında, herhangi bir probleme karşı Türkiye çapında 60 servis noktamızda geçerli olacak şekilde araç kullanıcılarına 1 yıl garanti veriyoruz.  Örneğin 35 aracın onarımı yetkili serviste yapılsaydı, ekspere sunulan ilk tekliflere göre yaklaşık 1 milyon TL ödenecekti. Fakat bizler 243 bin TL’ye araçların onarımını tamamladık. Yani 35 araçtaki tasarruf oranımız 772 bin TL’dir diyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz