Yapay zekâ sektörde nasıl bir fark yarattı?

0
95

Sigorta Ekranı’nda yayınlarımız hız kesmeden devam ediyor. Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel Can Kantar’ın canlı yayın konuğu oluyor.

Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel, Sigorta Ekranı YouTube Kanalı‘nda Can Kantar‘ın canlı yayın konuğu oluyor.

Trafik segmenti özelinde Aksigorta 2020 yılını nasıl geçirdi? Pandeminin trafik sigortalarına nasıl bir etkisi oldu? Aksigorta Türkiye’deki sigorta sektöründe bir ilke imza atarak yapay zekayı risk fiyatlandırmalarında kullanmaya başladı. Bunun son kullanıcı cephesinde etkileri neler oldu? Daha adil fiyatlama açısından yapay zekâ sektörde nasıl bir fark yarattı? Yapay zekâ sonrası Aksigorta özelinde nasıl bir değişim yaşandı? Türkiye’de bir ilki hayata geçiren Aksigorta Akıllı Kasko uygulamasını da devreye aldı. Bu uygulamanın detayları neler? Aksigorta bundan sonraki süreçte dijitalleşme adına neler yapmayı planlıyor?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası için 19 Ocak Salı (yarın) 11:00’de Sigorta Ekranı YouTube Kanalı‘nda buluşalım. Sorularınızı ve görüşlerinizi canlı yayında Metin Demirel‘e iletelim.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz