5 Ağustos 2021, Perşembe
spot_img

Yavuz Ölken, AXA Sigorta’nın gençlere yönelik projelerini anlatıyor

Sigorta sektörünün iletişim kanalı Sigorta Ekranı’nın yeni konuğu AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken oluyor. Ölken, SigortaMedya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’ın sunacağı programda, AXA Sigorta’nın gençlere yönelik projelerini anlatacak.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, “Gençlerle Birlikte Hareket Ediyoruz” mottosu ile Üniversite iş birlikleri ve gençler için yapılan-yapılması planlanan çalışmaları ’19 Mayıs Özel’ programında anlatacak.

19 Mayıs saat 11.00’de yayınlanacak programa İTÜ Rover Takımı’ndan ve YTU Racing Team’den iki genç konuk da katılacak. Canlı yayınlanacak programa, izleyiciler görüş ve sorularıyla interaktif katılabiliyor.

AXA Sigorta “Gençlerle Birlikte Hareket Ediyoruz” çatısı altında insanlığın ilerlemesine katkıda bulunabilmek için özellikle üniversitelerdeki teknoloji; yenilenebilir enerji, inovasyon, girişimcilik gibi alanlardaki projelere ve gençlerin hayallerine destek veriyor. Şirketin bu doğrultuda desteklediği oluşumların arasında Mars için tasarladığı insansız hava aracı ile uluslararası başarılar elde eden; İTÜ Rover Takımı ve elektrikli yarış aracı üretme projesiyle; yine uluslararası dereceler kazanan YTÜ Racing Takımı da yer alıyor.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER