4 Temmuz 2022, Pazartesi
spot_img

Yeni nesil sigortacılığın adresi Sigortayeri, CeBIT Eurasia’da!

sigortayeriSektörün önde gelen sigorta firmalarının ürünlerini kişilerin ihtiyaçlarına göre seçmesini ve karşılaştırmalı olarak sigortalara ulaşmasını sağlayan Sigortayeri.com, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia’da katılımcılara yenilikçi ve yaratıcı çözümlerini tanıtacak.

Sigortacılığa yeni bir  soluk getiren, müşterileri için en doğru ürünleri ve çözümleri en iyi fırsatlarla birleştirerek çalıştığı tüm sigorta şirketlerinin ürünlerini online ve karşılaştırmalı olarak sunan e-ticaret platformu Sigortayeri.com, 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında  İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Cebit Bilişim Eurasia’da yenilikçi ürünlerini katılımcılara tanıtacak. “Sigorta yerinden alınır” sloganıyla hizmet veren Sigortayeri.com’un fuar kapsamında ayrıca, Turkcell, DSmart & Acıbadem Mobil Sağlık ve Mika Tur ile de imza törenleri olacak.

Satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen Sigortayeri.com, “En İyi Fiyat Garantisi, Sigorta Asistanı Hizmeti, Vade Hatırlatma, SMS ile teklif alınabilen Sigorta Cepte uygulaması,  farklı ödeme alternatifleri, Kişiye Özel Müşteri Temsilcisi, 5 İş Günü İçinde Hasar ödemesi garantisi,  7/24 müşteri hizmetleri” ve birçok katma değerli hizmetleri ile hem ihtiyaç sahibi tüketicilere ulaşıyor, hem de online sigortacılık konusunda en nitelikli hizmeti veriyor. Müşterilerin Skype, Chat ve Whatsapp gibi farklı online iletişim kanallarıyla iletişim kurabildiği Sigortayeri.com, yeni nesil sigortacılığın öncüsü olarak hizmet sunuyor.

Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş İcra Kurulu Başkanı Ali Erhan Tamer, Sigortayeri olarak yaratmaya çalıştıkları yeni sigortacılık dünyasını: “Biz bilinen anlamdaki sigortacılığın ötesinde, kişiye özel bir dil oluşturarak, her müşterimizi sigorta satın alma sürecinde en yüksek katma değer ve en iyi fiyat bileşeni ile memnun etmek, satış sonrasındaki tüm süreçlerde de arayacağı ilk arkadaşı olmak üzere bir yapı oluşturduk. Amacımız sigortacılığı müşterilerimiz için prestijli, fırsatlar sunan ve ihtiyaç duyulduğu anda kesin çözüm ilkesi ile hareket edecek bir hizmet haline getirmek” olarak tanımlıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia’da “Sigortacılık Aslında “Bildiğiniz Gibi Değil” diyen sloganıyla ürünlerini tanıtacak olan Sigortayeri’nin ürünleri arasında kasko, trafik, acil sağlık, seyahat, ferdi kaza, konut, zorunlu deprem, tamamlayıcı sağlık, özel sağlık bulunuyor.

Aynı zamanda 3950 Sigorta Cepte uygulaması ile sunduğu ürünlerin tekliflerini hızlı bir şekilde SMS ile iletebilen alt yapısı ve SMS üzerinden tamamlanabilen satın alma süreçleri ile her türlü segment için en pratik yoldan sigortaya erişim kanalı olan Sigortayeri.com’un sunduğu bu yeni sigortacılık anlayışıyla tanışmak ve bu sigortacılık hizmetlerini Sigortayeri.com ekibinden dinlemek isterseniz CeBIT Bilişim Eurasia’daki Sigortayeri.com standına mutlaka uğrayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER