1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

Ziraat Emeklilik’ten öğretmenlere 10 bin TL teminatlı ferdi kaza

Ziraat Emeklilik düzenlediği kampanya ile bireysel emeklilik sözleşmesi yaptıran tüm öğretmenleri ve sevdiklerini başlarına gelebilecek kazalara karşı koruma altına alıyor.

kampanya görselTürkiye’nin istikrarlı büyümesini sürdüren başarılı emeklilik şirketlerinden biri olan Ziraat Emeklilik öğretmenlere yönelik yeni bir kampanya düzenliyor. Gelecek neslin sağlam temeller üzerinde yetişmesi için öğretmenlerin en önemli yapı taşı olduğuna inanan Ziraat Emeklilik düzenlediği kampanya ile öğretmenleri ve sevdiklerini başlarına gelebilecek kazalara karşı koruma altına alıyor.

Ziraat Emeklilik, 05 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmesi yaptıran tüm öğretmenlere 10.000 TL tutarında kaza sonucu vefat ve 10.000 TL tutarında kaza sonucu maluliyet teminatlarını içeren 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri ücretsiz Ferdi Kaza Sigortası hediye ediyor.

Kampanya; başvuru esnasında MEB öğretmen kimlik kartını veya kurumdan alınacak yazıyı ibraz edenler için geçerli olacak. Ücretsiz Ferdi Kaza Sigortası’ndan yararlanmak için sözleşme başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl boyunca kredi kartından düzenli olarak asgari 120 TL katkı payı ödenmesi gerekiyor.

Bankasürans dağıtım kanalının en iyi uygulayıcılarından biri olan Ziraat Emeklilik 31 Aralık 2014’e kadar sürecek kampanyasını Ziraat Bankası Şubeleri aracılığıyla sürdürecek. Öğretmenler ayrıntılı bilgiyi 444 97 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’nden alabilecek.

Ziraat Emeklilik Öğretmenler Günü Kampanyası siz değerli öğretmenlerimizi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER