29 Haziran 2022, Çarşamba
spot_img

Zurich HelpPoint Hasar Merkezi'nden sınırsız ikame araç hizmeti

Hasar gören aracını Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerine getiren sigortalılar, onarım süresi boyunca sınırsız ikame araç hizmetinden yararlanıyor

Zurich HelpPoint Hasar Merkezi 2
Zurich HelpPoint Hasar Merkezi

Zurich Sigorta’nın kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışının en güzel örneklerinden biri olan HelpPoint Hasar Merkezleri, trafiğin arttığı bayram tatilinde sürücülere yaşanabilecek hasarlar karşısında tam destek veriyor. 7 gün 24 saat sadece bir telefon uzaklıkta olan Zurich Sigorta HelpPoint Hasar Merkezlerine hasarlı araçlarını getiren Zurich Sigorta müşterileri, araçlarına eşdeğer olan ikame aracı alıp programlarına devam edebiliyor. Üstelik aracın onarım işlemleri süresince ikame araç hizmeti süresiz olarak veriliyor.

Zurich Sigorta Hasar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay bayram tatili boyunca binlerce aracın yola çıkacağına dikkat çekerek olası bir hasar ve yolda kalma durumunda Zurich Sigorta müşterilerinin HelpPoint’in avantajlı hizmetlerinden yararlanmasını tavsiye etti. Tuncay, “Zurich HelpPoint Hasar Merkezlerine hasarlı araçlarını getiren sigortalılarımızın tüm hasar süreci işlemleri onlar adına en hızlı biçimde sürdürülüyor. Böylelikle zaman kaybetmeleri önlenirken aynı zamanda aracın hasarsızlığı bozulmadığı için poliçe yenileme döneminde hasarsızlık indiriminden yararlanıyorlar. Sigortalılarımıza sunduğumuz bir diğer avantaj ise bu indirimden yararlanmak için yaşanan hasarın limitiyle ilgili herhangi bir kısıtlama olmaması. Hasarsızlık indiriminden yararlanmak için tek yapmanız gereken aracınızı HelpPoint merkezlerine bırakmak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER