1 Temmuz 2022, Cuma
spot_img

Zurich Sigorta acenteleri İspanya Kral Kupası finalindeydi

Zurich_İspanya_Kral_KupasiBaşarılı acentelerini Valencia’da oynanan İspanya Kral Kupası final maçına götüren Zurich Sigorta, acentelerine üç gün boyunca tatil keyfi yaşattı. Mestalla Stadyumu‘nda final maçını izleyen Zurich Sigorta acenteleri, Valencia’nın kültürel ve tarihi alanlarını da yakından tanıma fırsatı buldu.

Zurich Sigorta, satış kampanyası sonucunda başarılı olan acenteleri için özel bir seyahat organize etti. İspanya Ligi’nin en güçlü ekiplerinden Barcelona ve Real Madrid arasında oynanan İspanya Kral Kupası’nı,Valencia’daki Mestalla Stadyumu’nda izleyen acente sahipleri, tarihi ve kültürel alanlara ziyaretleri de içeren üç günlük bir mola vermiş oldu.

Gezi boyunca Zurich Sigorta acenteleri, tarihi mekanlarıyla ünlü muhteşem şehri yakından tanıma fırsatı buldu. Gezinin ilk gününde yarım günlük panaromik şehir turuna katılan acenteler, Valencia’nın turistik alanlarını ziyaret etti. Turistlerin uğrak yerleri olan Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. Yüzyılda takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Boğa Güreşi Arenası’nı rehber eşliğinde dolaşan Zurich Sigorta acenteleri, ayrıca  portakallarıyla ünlü meyve bahçelerini de görmeyi ihmal etmedi.

 

Gezinin ikinci gününde ise El Classico heyecanı vardı. Karşılaşma öncesi Valencia’nın modern sanat alanlarını gezen grup akşam dünyanın pek çok şehrinden futbolsever ile birlikte İspanya Kral Kupası final maçını izledi. Mestalla Stadyumu’nda İspanya’nın iki güçlü kulübü Barcelona ve Real Madrid arasındaki çekişmeli karşılaşma 2-1 Real Madrid’in üstünlüğüyle son buldu ve kupa Real Madrid’in oldu.

 

Gezinin son gününde ise Zurich Sigorta acenteleri, eserleri UNESCO Dünya mirası listesine girmiş olan ünlü İspanyol mimar Gaudi’nin eserlerini içeren bir şehir turuna daha katıldılar. Sanatçının La Sagra da Familia Kilisesi, Casa Mila, Casa Battlo tasarımlarını hayranlıkla izleyen acenteler turun devamında Plaza De Cataluñya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana gibi turistik diğer alanları da ziyaret ettiler. Zurich Sigorta acenteleri tarih, kültür ve futbol heyecanı dolu üç gün yaşayarak yorgunluk attılar.

Seyahatte acentelere eşlik eden Zurich Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, Zurich Sigorta’nın acentelerine her zaman destek olduğunu belirterek, bu seyahatlerin acentelere verilen değerin bir göstergesi olduğunu söyledi. Tezbaşaran, “Zurich Sigorta olarak acentelerimizin başarılarını ödüllendiriyor ve onları başarılı olmaya teşvik edici kampanyalar düzenliyoruz. Gerek yurt içi gerek yurt dışı seyahatleri acentelerimizle iş dışında birlikte olmamız ve daha yakın ilişkiler kurmamız için bir fırsat oluyor“ dedi. Düzenlenen keyifli seyahatlerin acenteler tarafından da heyecanla karşılandığını belirten Tezbaşaran bu gibi kampanyalar yapmayı sürdüreceklerini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON EKLENEN HABERLER