Kurumsal Üye Şirketler

İlgili Yazılar

4 Yorum

 1. 1

  Mesut Cemil Boyner

  Sayın Dr Ayhan Ayberk; Sizin yorumunuza tamamen iştirak ediyorum..Ben konuya Türk Kamu oyunun sigortacılara ne kadar güvendiğinden baktığımda TSB Başkanı Mustafa Su döneminde yaptırdığı kamu oyu araştırması,şu göstermiştir. Ben sigorta sektörüne güvenmiyorum bu oranda % 69.7 mertebesinde idi…Durumda bir değişiklik yok,hatta bazı Üniversite araştırmalarında ve araştırmacı firma sonuçlarında bu güvensizlik oranının % 80 li mertebelere ulaştığından bahsediliyor..Benim teşhisim Sigorta şirketlerinin bazıları hiç iyi yönetilmiyor ve personelleri iyi niyet kuralları ile sigortacılığı hiç bilmiyorlar..Ve son derece kabalar…Sistemden Eksperleri ve hasar sürecinden Acentaları dışladığınız sürece hep zarar edersiniz…Ve şirket içi ve dışında sizi hütecek çeteleri var edersiniz. Nitekim kötü kokuların geldiğine malum…Hazine ise saldım çayıra rabbim kayıra kervanı yolda düzme çabasında, 2015 yılından beri devamlı Danıştay’da yaptıkları iş ve eylemlerle ilgili bütün davaları kaybediyorlar..Bu kadronun da behemhal değişmesi ve sektörde tarafların masaya oturup uzlaşması lazım. Siyasetçi dahil..Bu makelenizden dolayı camiam adına sizi kutluyorum,kaleminize sağlık
  Mesut Cemil BOYNER,
  Sigorta Eksperleri İşveren Sendikası Genel Başkanı

  Yanıt
 2. 2

  Zafer Şenler

  Ne demişler; 3 türlü yalan vardır :
  1) Normal yalan
  2) Kuyruklu yalan
  3) İstatistik

  Yanıt
 3. 3

  ABDURRAHMAN KELLECİ

  SAYIN DR ERHAN ATABEK ‘IN FIKIRLERINE YUZDE YUZ KATILIYORUM.MAALESEF COK GERILERDEYIZ ÖZELLIKLE TURASIST BU KONUDA MAALESEF YETERLI HIZMETI VEREMEMEKTEDIR.
  ABDURRAHMAN KELLECİ
  AN SİGORTA ARACILIK HIZMETLERI
  ,5369220000

  Yanıt
 4. 4

  Rifat DOĞAN

  Sn. Ayberk,
  Benzer bir durum konut poliçeninde oldu. Ücretsiz kombi bakımı sonucu bakım yapılan kombi bozuldu. Şirket ve asistans firması ile onlarca görüşme yapıldı, kayitlar açıldı, telefon görüşmeleri yapıldı.
  Sonuç, koca bir hiç. Ancak kayıtları kontrol ettiğimde tümü ÇÖZÜLMÜŞ.
  “Sonuç hep başarı” belirttiğimiz gibi.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SIGORTAMEDYA Yayıncılık A.Ş. - Copyright © 2015 Sigortamedya Yayın Grubu. | Powered by
İnternet portalımızda yer alan tüm haber metini, resim ve benzeri içeriğin hakları Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda, kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.